İlk defa evine misafir olacağınız sevgiliniz sizin için yemek yaptığını söyledi ve gittiniz fakat...

Ilk Defa evıne mısafır olacagınız sevgılınız sizin için yemek yaptıgını soyledı ve gıttınız fakat yemek sızın hiç sevmedıgınız bır yemek tepkınız ne olurdu ?

0|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

• Benim için yemek yapacak, emek vercek bende sevmediğim için yemiycem. O yemek beni öldürecek olsa ile yerim ki zaten o yemeği yerken sadece onun benim için yaptığı bi yemek olarak düşünerek yerim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• sevgilimin evine gidiyorsam ilişkimizin üzerinden biraz süre geçmesi gerekir ve ilişkimizin üzerinden biraz süre geçmişse o benim ne sevip ne sevmediğimi bilir ve sevmediğiim yemeği yapmaz.

0|0
    0|0
  • ellerine saglık derdım tadına bakardım cok guzel olmuş canım ama rejımdeyım fazla yıyemıcem derdım :D

0|0
    0|0
  • Çiğ tavuk bile olsa yenicek başka çare yok.O düşünmüş emek vermiş.Bunu sevmiyorum demek kırıcı olur..

0|0
    0|0
  • Kırmadan yerim.

0|0
    0|0
  • eline sağlık benim için uğraşmışsın,saygısızlık yapmakta istemiyorum ama ben bu yemeği yiyemiyorum derim kırmamaya çalışarak.

0|0
    0|0
  • Pizza yemeye ne dersin ?

0|0
    0|0
  • Net ve acikca soylerim ve kalkarim kendime ve ona biseyler hazirlarim afiyetle yeriz..

0|0
    0|0
  • ben misafirlikte sevmediğim yemekte olsa yiyorum nezaketen :(

0|0
    0|0
  • çiğ tavuk bile yerim.

:hatrınadeğilemegine:

1|0
    0|0
  • En sevdiğim yemekmiş gibi yerim.

0|0
    0|0
  • yerdım yedımde kotu bıle olmustu ama cok guzeldı dedım:)

0|0
    0|0
  • sevmesemde yerim emeğe saygı ;)

0|0
    0|0
  • gıt baska yemek yap ben bunu yemem derım

0|0
    0|0
  • Yemem.

0|0
    0|0
  • yedikten sonra kusmak serbest mi diye sorarim.

0|0
    0|0
  • açıkca sevmediğimi söylerim, ama nezaketen bir iki lokma alırım uğraşmış o kadar

0|0
    0|0
  • :) İlla yanında bi çorba bi salata birşey olacaktır .Nezaketen tadına bakarım ben .

0|0
    0|0
  • Yeriz .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• "Ya yine mi bamya ya, ulan annem yapıyor zaten bunu her gün ! sen de mi brütüs ?"

0|0
    0|0
    • Farklı bır bakıs acısı :) bamyafobı olan tek ben degılım sanırım :)))

• tepkim olmaz.normal bir şekilde yerim.sevdiğim , sevmediğim yemeği yapmış olsa bile o yemeğide severim :)

0|0
    0|0
  • önce yememe durumunda yiyeceğim tripleri düşünürüm, sonra eşek gibi yerim:)

0|0
    0|0
  • Bir zahmet sorsun yemek yapmadan

0|0
    0|0
  • Benim sevdiğim yemekleri bilir onları yapar

0|0
    0|0
  • peynir , zeytin var mı derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...