Erkek arkadaşımın face hesabını buldum..

erkek arkadaşımın benim bilmedigim bir face hesabı oldugunu öğrendim. ve bende başka bir hesap açıp ekledim konuşmayı denedim ve gayet normal bir şekilde konuştu,ama başta beni nerden bulup ekledin diye bir soru sordu,ismini farklı kulllanıyordu çünkü..dalga geçer gibi oldu rüyandamı gördün falan diye..sonra tanıştı msn falan istedim verdi..arkadaşlar benim oldugumumu anladı yoksa normal bir kızla konusur gibimi konuştu.. gidip soramıyorumda,sizin fikirleriniz nedir? erkek arkadaşımın yaptıgı dogrumu?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bas tekmeyi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yok erkek arkdaşının yaptıgı dogru degil senden neden saklasın ve söylemsin demekki başka planları var senin oldugunuda anladıgını sanmıyorum biraz daha devam et bu şekilde zaten ilerde yavşamasından konuşmasından belli olur amacı sende ona göre tavrını takınır cevabını verir kimligini açıca çıkartırısn :)

0|0
    0|0
  • Aranızda gizli şeyler var ise ilişkinizin sağlklı olmadığını gösterir bu durum.

0|0
    0|0
  • ikinizde manyaksiniz sen onu niye deniyorsun guvenmiyorsan birak seni kabul edip msn veriyorsa neden hala berabersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır gelmez ondan..

0|0
    0|0
  • bir kere senden gizli bir iş yaparak ilişkinizi zedelemiş yaptığı tabi yanlış böyle bir adamdan hayır gelmez ya abi ne facebokmuş resmen ilişkileri çökertiyor basit kız meraklısı erkeklere de gün doğuyor

0|0
    0|0
  • herkese yavsayan adam modelıne hosgeldınız..

0|0
    0|0
  • Hala soruyormusun..ayril

0|0
    0|0
Yükleniyor...