Yepyeni birisi olmak istiyorum?

Merhabaa, ben 50 kiloyum ve boyumda 155 civarı. Fakat boyumdan dolayı biraz tombul gözüküyorum o yüzden ya zayıflamak ya da boyumu uzatmak istiyorum. 3 ay sürem var okullar açılınca apayrı birisi olmak istiyorum. Önerileriniz neler?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Boy için yaşını bilmem gerek özelden atabilirsin.
    Zayıflamak istiyorsan öğün atlamıcaksın. Çünkü atlarsan yemek yeme saatinde kendi daha aç hissedersin ve tıka basa doldurursun o yüzden Sabah, öğle, akşam kahvaltı et.
    Akşamları sakın yağlı yemekler yeme az yemek ye.
    Yemeğe başlamadan önce su iç böylece midende hacim kaplıcak ve tokluk hissi uyandıracak.
    Yemek bittikten sonrada su iç sindirimi hızlı olur.
    İmkanın varsa yüzmeye git yoksa bol bol koş, yürü.
    Eğer kendine inanıp bunları yaparsan kesinlikle bambaşka biri olursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Merhaba
    Amacınıza kısa sürede ulaşmanın yolu, çeşitli testler yapılarak sadece size özel olarak hazırlanmış bir beslenme + antrenman programı uygulamaktır. Bu sayede boşa kürek çekmeden nokta atışı ile amacınıza ulaşabilirsiniz
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Öncelikle sıkı bir diyet ve sıkı bir spor yapmalısın ve saç şeklini ve giydiklerini değiştirmelisin üstüne de birde giyim stili yap iş tamam dır

0|0
    0|0
    • Yediklerime olabildiğince dikkat ediyorum, yürüyüş ve pilates yapıyorum ama içimde şüphe var ya zayıflayamazsam diye

• Evde genellikle protein ağırlıklı besleniyoruz zaten, arada bir çikolata kaçamağım oluyor ama oda işte arada bir :dd

• Yeme onları ya yersen tabi kilo alırsın :)

• düzenli egzersizler ama her zaman yemek yemek ve uyumak gibi ihtiyacın o senin.. öyle yap her güzel şeyden de ye.

0|0
    0|0
  • 1,85 boyum var vereyim biraz ;-)

0|0
    0|0
  • eline bir top al basket oyna, fit olursun ya da veleybol oyna

0|0
    0|0
  • Kilo ver

0|0
    0|0
  • Tombik tombik )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• diyet yap tarzını değiştir mesela saçının uçlarını boyat değişik şeyler giy saç stilini değiştir konuşmanı değiştir bol bol arkadaş çevresi edin :D ama ben bunları yapmaya üşenirim kendim olurum ben :D

0|0
    0|0
  • bol bol yeşil sebzeler ye özelliklede ıspanak. ve bol bol yukarı zıpla hep yukarı. ölç ve zamanla daha yüksege zıplamaya çalış.

0|0
    0|0
  • Tarzını falan değiş, giyim stilini falan

0|0
    0|0
  • Boyunu uzatamayacğına göre kilo ver. Saçlarını ya boyat ya kestir ki bence kestirme sonu hep pişmanlık çünkü. giyim tarzını değiştir yeni takılar kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...