Barfix ve dips çekemiyorum?

2 aydır spor salonuna gidiyorum, barfix te 5-6 tane çekebiliyorum diğer setlerde daha az, dipste ise 1 tane çekebiliyorum daha fazla çekmek için ne yapıcam nasıl alışıcam

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Arka kolunu güçlendir dips için önceden bak bende çekemiyordum. Hatta hocama şöyle diyordum olmuyor yapamıyorum demiştim antrenmandan kaçmıyorum ama hareketi yapamıyorum başka antrenman yapayım demiştim. O da bana şöyle dedi bugün vazgeçersen yarın pişman olursun ya şimdi ya hiç dedi. Çektim 2 şerden son setimde 3 tane çekebildim. O günün akşamı çok fena hırs yaptım ben bu hareketi yapıcam diye arka kol antrenmanlarıma daha da özen gösterdim maks zorladım kendimi ve şu an ben o dips hareketine ağırlık ile çalışıyorum ve üstelik en sevdiğim hareket. Hocamın sayesinde o gün o hareketi yapabildim. Kısacası antrenmana girerken eğer bu hareketi yapamazsam telafisi olmayacak diye düşün zorla kendini.
    2 aylık spor geçmişin var barfix ve dips zor hareketlerdir fakat ilerleyen aylarda yapabilirsin daha rahat bir şekilde. Barfix de aynı şekilde zorlayacaksın çekemiyorum diye bir şey yapma kafandan 1 tane olsun gene de çek 1 tane yaptın mı de içinden 1 tane daha yapıcam sonra 1 tane daha ve böylece maks sınırını zorla.
    Unutma o hareketleri kimse ilk başladığında 10-15 tekrar yapamaz herkes bizim yollarımızdan geçti onlarda amatördü.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• asılma egzersizi yap önce asılma süreni uzat, sonra 2 günde 1 barfiks arttır.
    dipste arka kol kasını dumbelle geliştir bence

www.fitnessprogrami.com/.../

0|0
    0|0
  • Barfix çekmek için öncelikle bara asılıp kalabildiğin kadar kalman gerek. Alışmanı rahatlatır. Böylelikle vücuduna daha çok adapte olur ve zamanla daha çok çekebilirsin.

0|0
    0|0
  • uzuun zamandır spor yapmıyorum barfıks şu an 7 rahat cekerım bol bol set halınde barfıks cek dostum dıps ıcın bır onerım olmayacak kol kaslarını gelıstır barfıksın artar

0|0
    0|0
Yükleniyor...