Nasıl fit bir vücuda sahip olabilirim? Spor öneriniz var mı?

6 ayda 10 kilo verdim. Eskiden balık etliydim şimdi ise ince kız modelinde gibiyim. Ama yinede hoşuma gitmiyo. İnce değil fit olmaktı aslında amacım. 10 kiloyuda yediklerime dikkat ederek ve sabah akşam okuluma yürüyerek verdim. Okul bitti evde oturuyorum 2 kilo aldım bile. Sizce nasıl fit olabilirim?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli olarak egzersizler yapmalısın. Bir spor salonuna yazılıp, plates yapabilirsin. Ağırlık, şinav ve mekikte önerebilirim ama siz bayanlarda kaslı bir görünüm hoş olmuyor. Bunun için platesden yana tercihim. Fakat, spor salonuna para vermek istemiyorsan, akşam yürüyüş ve koşu yapacağın bir yer bul kendine düzenli olarak yürüme/koşma egzersizeleri yap günde 45 dakika. Isınma ve esnetme hareketlerini unutmamalısın. :)
    Ve küçük bir tavsiye vucudunun fotoğrafını çek, bir kaç yıl içerisinde gerçekleşecek olan değişime inanamayacaksın.
    Yani bir kaç yıl içerisinde taş diye tabir ettiğimiz fıstıklar içerisine gireceksin ;)

2|0
    0|0
    • akşamları düzenli yürüyüş yapabilirim sanırım. Yalnız daha fazla kilo vermemem lazım boyuma göre kilom ideal diye düşünüyorum sadece biraz şekil vermek lazım

• iyimiş :) olsun yinede bırakmasaydın sağlıklı yaşama tam gaz devam :D

• aynen öyle :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Merhaba
    Kas kütlenizi arttırmanız gerekli. Çünkü, kas / yağ oranınızı olumlu anlamda değiştirerek, kilo vermek ve bunu korumak mümkün olur.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • fit olmak disiplin işidir. düzenli spor yapman lazım "sürekli"

0|0
    0|0
    • herhangi bir spor olur mu?

• teşekkürler :)

• rica ederim iyi çalışmalar ;)

• full kontak UFC gibi

0|0
    0|0
  • fit olmak diyince akla ilk gelen fitnesstır fitness yapıcaksın.

0|0
    0|0
    • evime yakın bir yerde yokki :( bide para ödüyosun ona gitmiyosun falan sonra bir arkadaşım öyleydide

• aa güzel fikir olabilir :)

• hayırlısı senin için :)

• Hergün düzenli bir şekilde yüzmek işe yarar

0|0
    0|0
    • havuzda çok kramp giriyo ya sevmiyorum havuzu

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadece yürüyüşle olmaz. Ben mesela havanın güzel olduğu haftasonu günleri dışarıda spor yaparım. Haftaiçi de evde direnç egzersizleri yapıyorum. Yediklerine dikkat etmeye devam et. Yaz geldi diye çok meyve/meyve suyu tüketme. Günde en fazla 6 porsiyon taze meyve-sebze tüketmelisin.4 porsiyon sebze tüket mesela.2 porsiyon meyve. Bu bir kural olsun. Sabahları sade kahve iç, gün içinde yeşilçay tüket. Bu metabolizmanı hızlandıracaktır. Direnç egzersizleri yapmalısın. Karın egzersizleri, lastik bandla yapılan egzersizler, dumble çalışmaları bu kategoriye girer. Haftasonu da bacak kaslarının şekillenmesi için koşu yapabilirsin. Ya da bisiklet. Hatta yaz geldi, evde oturma, bisiklete bin :))

2|0
    0|0
    • sebzeyle aram bozuk ya meyveyi daha çok severim :) çayda kahvede son 1 aydır şekeri kestim zaten. Teşekkürler ama direnç egzersizleri güzel fikir düzenli yapabilirim işallah :)

• ayyy ciddi karnımda bu aralar şişiklik var madensuyuda bayadır içmiyodum. Tamam çok teşekkürler :)

• Yardımcı olabildiğime sevindim, rica ederim :)
      Gazlı ve şekerli içecekler, alkol de şişkinlik yapar. Bu da aklında bulunsun :)

• 6ayda 10kilo az.

0|0
    0|0
  • Dans oyna

0|0
    0|0
Yükleniyor...