Spor öncesi içecekler gerçekten yağ yakıyor mu? Yardım?

Arkadaşlar hani şu spordan yarım saat önce içilen yağ yakıcı içecekler varya onlar gerçekten yağ yakıyor mu aldım bir tane ama size de sorayım dedim kullaniyosaniz. zero shot 3000mg adi.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle içecekler içip vücuduna binlerce zerzavatı kimyasalı göndereceğine spordan 1 saat önce yeşil çay iç bol limonlu daha iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayır. Bir ton konuşma yapıldı bunun hakkında biraz araştırsanız sorunun cevabının HAYIR olduğunu öğrene bilirsiniz. Antrenmandan önce (30 dk) Sade kahve içerseniz veya yeşil çay bu yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
  • Hayır, L-Karnitin ya da Zero Shot gibi ürünler tamamen kimyasaldır ve zayıflama ilaçlarından farkı yoktur. Ölüme kadar götürür.

Eğer yağ yakımını hızlandıracak birşeyler içmek istiyorsan, yeşil çay tercih edebilirsin.

0|0
    0|0
  • elma armut gibi meyvelerin yakmada çok yardımcı olduğunu duymuştum

0|0
    0|0
  • yemek sonrası içilen su sindirime çok yardımcı oluyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Muhtemelen içinde kafein var. Öyle içeceklere ihtiyacıın yok aslında. Hatta içindeki kafein ve diğer maddeler yapay olduğu için gerçeğinin yerini tutamaz. Benim gıda teknikeri olan bir arkadaşım labaratuarda yapay vitamin ve antioksidan üretebildiğimizi söylemişti. Bunlar gerçeğin yerini tutmamalı. Spor incesi sade kahve içmek de yağ yakacaktır. Yeşilçay, siyahçay, beyazçay da tüketebilirsin.
    Daha çok yağ yakmak için şunu araştır; H. I. I. T.

0|0
    0|0
  • Hic bulasma bence öyle iceceklere, spor zaten yag yakiyor, bunun yaninda dengeli beslenirsen biraz dikkat edersen tamam, spor yapmadan ve yaparken su ic bol bol ihtiyacin olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...