Günde kaç km koşmam ve ne yemem/yememem lazım?

Bu hafta yürüyüş koşuya başlıcam 168 boyundayım 56 da kilom fakat 48 olmak istiyorum günde ne kadar nasıl tempoda kosmalıyım ne kadar yemeliyim ne yemeliyim yardımcı olurmusunuz

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Günlük 10 km koşuyla 2 ay da 10 kilo yağ eritebilirsin. Ben yerinde olsam 5 kilo verip geriye kalan zamanımı fitness için ayırırdım. Ben 10 kilo verip zayıf olacağına 5 kilo verip fitness yapıp sert ve güzel bir fiziğe sahip olmayı tercih ederdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ne kadar kostugunu bılmem ama kendıne fazla asırı yuklenme vucudunda sıkıntılar yaratır bana bakarsan gunluk 5km kos ısınma hareketlerı yap bolca su tuket

1|0
    0|0
  • koşmak için herzaman birşeylere ihtiyaç var koşu bandi uzun bir yol vs vs birde İstanbul'da yaşiyorsan trafik insanlar magandalar hanzolar barzolar pfffs bir sürü taravela bu kadar cileyi çekmekten se bir ip al ve evde ip atla 100x10 yap hergün kondisyonun tavan yapar vucudunun attigi teri görünce şoka girersin buhar çıkar senden kilo vermek mi yag yakmak mi basit şeyler bunlar fazla kafana takma

0|0
    0|0
  • bende 169 boyundayım 63 kgmım her sabah namazdan sonra çiğ yumarta içer bir tatlı yer 1 bardak su içer..
    6 km kosuya çıkarım ama dağlara doğru... zayıflamak için spor yapma. spor yapmak için spora basla... etkisini görürsün...

0|0
    0|0
  • 48 mi NE o manken mi olmak istiyorsun...

0|0
    0|0
  • Siz hatun milleti zayıf olmayı çekici mi sanıyorsunuz ?

0|0
    0|0
    • Suanki kilomdan rahatsızım ve kendimi o sekilde daha iyi hissedecegimi düşünüyorum çekici olup ya da olmamam degil problem ;)

• onu bir geçeceksin hiç kimse bu sıcakta o kadar çileyi sırf kendisine olan saygısından çekmez. ama zayıf bir hatunda hiç çekici değildir tamam belin mümkün olduğunca ince olsun ama göğüslerinle kalçaların da mümkün olduğunca büyük olmalı bu işin kuralı budur.

• Koşarken Hızlı nefes alıp vermen kalori yakımını hızlandıracak, istenmeyen kilolarını kaybetmen için protein diyeti ya da Karatay diyeti tavsite ederim!

0|0
    0|0
  • günde 10 km yürü bol bol su tüket kahvaltı ekmesız yap oglen sulu yemek ye aksam 6 dan sonra yemek yeme meyve ye verirsin ben 81 kılodan 69 a düştüm 1.80 boy

0|0
    0|0
  • Kumda 5 km. Çimde 7,5 km. Toprakta 10 km. İyidir..

0|0
    0|0
  • kılon ıyı kı dıyet yapman lazım proteın agırlıklı

0|0
    0|0
  • Yağlı şeyler No.
    Tatlı No.
    Spor Yes.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• km hesabı olarak bilemiyorum da. günde en az 45dakika yürümelisin. ve 2kase yogurt, bir porsyon yagsız salata yemelisin. bunları uyguladıktan snra hiç birşeyin kalmaz :)

0|0
    0|0
  • ben de aynı boydayım 48 çok az bence
    50 iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...