1.73 boyundayım zayıflamalıyımıyım?

Spor yaptıgım için biraz irileştim kilom 73 Arkadaslar sorum şu 1.73 boya kaç kilo gider zayıflamalıyımıym kollarım kaslı göbeekde ve yanlarda yag var ?

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• Göbeğini erit bence onun dışında çok zayıf olmakta iyi durmuyor.

0|1
    0|0
    • yüzüm minyon. ama öyle zaıf degilim kalıplıyım

• Yag her zaman sorun zaten..

• tesekkurler :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Yağlı bir karna sahipsen tabi ki zayıflaman gerekiyor. Bunu burada sorman bile garip, aynaya bakınca görüyorsun zaten dostum :) Burada sormakla vakit kaybediyorsun. Spor yapan biri olduğuna göre nasıl spor yapılacağını, doğru beslenmeyi falan da biliyorsun. Yani harekete geçmelisin :)

0|0
    0|0
    • aynen biliyorum 1 ay ara verdim spora şimdi baslıyacagım toplamam lazım kendimi 73 kilodayım işte göbek ve yanlarda yag fazlam var buda t şört giydigimde beni yüzümü kötü gösteeriyo birazcık bunalım yaşıyorum sevgilim sorun eetmee felan demeesinee rahmeen işte soru sormm geerekd pskolojkman rahatlamak isteedm

• öyle ama seni her halinlee seviyorum diyo:)

• E diyecek tabi ki :D

• birazcık fazlan var

0|0
    0|0
  • azcık zayıflaman yeterli olur galiba.

0|0
    0|0
  • 62-64 gibi takıl

0|0
    0|0
  • 60 kilo ideal ;)

0|0
    0|0
  • 60-65 arası iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 65 e düş kardesim

0|1
    0|0
    • yagdan gidermi

• gidiyorum kalıplaşıyorum iyicee aynı kiloda kalıyorum hep

• Valla kardesim kahvaltini 11 12 de yap aksam yemegini 6 7 gibi ye öğle yemeğini yememis olursun kilo verirsin sigarada kullanmiosundur kesin biraz zorlar

• Arkadaşlar aynı şekilde 500 tane soru var çoğuna da aynı şeyi yazdım ideal kilo değil ideal yağ oranı var normal bir bireyin yağ oranı %15 ALTINDA OLMAK ZORUNDADIR !!!

0|0
    0|0
    • dogru sölüyon benim yg ornım yğzdeee 20 lerd

• Mantıklı bir diyet spor dimlenme üçlüsü ile yağ oranını %15 in altına çekmelisin.

• 60-65 kilo falan ol

0|0
    0|0
  • bende 1.69 um 62 kg mım sizce normlami?

0|0
    0|0
  • Bence karın egzersizleri yap sadece fazla zayıflama

0|0
    0|0
  • göbeği ve bel çevresini erit ideal kiloda olursun. boy ve kilo birbirini örter fit görünürsün

0|0
    0|0
    • baba kalıplıyım. yaglar erirsee dedigin gibi fit olurmuyum

• aynen öyle. bak geniş ve dar kıyafetler dene anlarsın kıyafetlerin insanı ne kadar değiştirdiğini. genişlik ve darlığı geç renk bile insanın fiziğini etkiler. örneğin daha uzun görünmek istiyorsan alt ve üst tek renk olsun. netten falan araştır bunları işine yarar eminim

• eywalalah kardeşim araştırırm tek işim agırlıgı karın ve bele vermeek

Yükleniyor...