Bence Robben, Cristiano ronaldodan daha iyi futbolcu katılıyormusunuz?

Ronaldonun gol dışında hiçbir özelliği yok. Bir Robben'e bakıyor insan bir Ronaldo'yu robben 2 gömlek daha futbolcu Ronaldo'dan Teknik, çeviklik, hız, fizik güç, oyun zekası, adam geçme gibi bisürü konuda Ronaldo'dan çok önde Robben. Şimdi Ronaldoyu seven arkadaşlar gelir hız ve fizik güç olarak Robben nasıl Ronaldo'dan üstün derler şöyle kısa örnek vereyim Robben ispanya maçında hız rekoru kırdı onu geçtim ronaldo asla Robben gibi 30-40 metre dripling yapıp gol atamaz. Ronaldo hafif ikili mücadelede yerde kalırken Robben'e iki, üç kişi bassa bile yıkılmaz devam eder.

• robben daha iyi futbolcu tespitlerin yerinde
    A seç
  • c. ronaldo daha iyi futbolcu, tespitlerin yanlış
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
118

En İyi Erkek Görüşü

• c. ronaldo daha iyi futbolcu, tespitlerin yanlış

0|1
    0|0
    • neden yanlış peki açıklarmısın?

• robbenin yerine oynuyan isme vander vaart diyen birinin yapması gereken ilk işi futbolcu mevkilerini öğrenmek :) bak sana öğreteyim;robben ve ronaldo gibi isimler kanat oyuncularıdır ömürleri boyuna onları orta sahanın göbeğinde göremezsin ama vaart göbektir, senin bileceğin şekilde hagi, alex, sergen gibi

• aç bak bakalım 2009-10 sezonunda robbenin gittiği sezon real nasıl sistemle oynamış vaart kanat oynamışmı oynamamış mı. vaart'ın nerde oynadıgını çok iyi biliyorum ben zaten söylemene gerek yok. mesut özilde on numara mevkisinde oynuyor ama kanatta oynayabilen bir isim vaartta öyle yani ;)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• iyi oynuyor ama ronaldo yu kötüleyemezsin :D

0|0
    0|0
    • yoo kötülemiyorum dogruları söylüyorum ben :)).

• helal be bak kız senden iyi biliyor bilimsel olarak kanıtlanmış bir futbol yetenegi sen futbol justin bieberi diyosun be şakasın gerçekten

• youtube izlemiştim :)

Erkekler Ne Diyor 17

• öncelikle iyi futbolcu kelimesini biraz açayım. iyi futbolcu demek 3-5 maçda iyi oynamak deildir. roben yetenikli bir futbolcu ama sürekliliği yok ronaldo her maç iyi oynuyor. tespitlerin yanlış

0|2
    0|0
    • bidefa robbeni izlemediğin belli aç münih maçlarını izle bak bakalım sürekliliği var mı yok mu ronaldoyuda izliyorum her maç robbenide futbolu bilen herkes dediklerimi söyler.

• tamam ozaman messi maradonadan alexte hagiden, mesutta zidaneden daha iyi futbolcu :))).

• EVET AYNEN ÖYLE

• ya ne kadar salak saçma konuşuyosun ya gelmişsin ronaldo ile robeni kıyaslıyosun qmk robenin yaşı kadar başarısı var ronaldonun ronaldo daha çok dünyanın oyuncusu seçildi bütün dünya o adamı seçti adam bilim adamları tarafından test edildi doğa üstü fiziksel özelliklere sahip gittiği her takımı sırtlamış bir isimle robeni karşılaştırıyosun qmk tm roben iyi ama ronaldonun b. ku olamaz

0|0
    0|0
    • ulan messidende iyi demişsin ya :D robbenle o iki uzaylıyı kıyaslama kardeşim hele messiyi hiç sen fuboldan anlıyosan ben futbolu bırakıyorum bursasporun altyapısında oynuyorum bir sürü hocam var bu konu açıldığında sen onlara aynısını de sana bir taraflarıyla gülerler

• Bende robben derim ama yani robben'i de daha cok severim fakat yani ronaldo ya da diyecek yok yani her sene kanıtlıyor adam kendini

0|0
    0|0
    • tamamda arkadaşım göz zevki vermiyorki gol dışında hiçbir meziyeti yok adamın. gol önemli bişeyse ozaman bana göre suarez daha iyi.

• yok ya ne küfür edicez tartışıyoruz sadece :)

• kakşdşlka aga erkeklerin tartısması pek mutlu bitmiyo :/

• Tabii ki robben daha iyi , apaçi ronaldo sevgilisi, saçları ve kaslarıyla gündemde kalıyor, robbende ronaldonunki gibi kas, saç, sevgili olsaydı ronaldoyu robbenin oynadığı maçta top toplayıcı olarak görürdünüz :)
    Ronaldoda beleşçilik dışında özellik yok ki, robben öyle mi rakibi daha robben tarafından bakkala gönderildiğini anlayamadan robben golü atıyor adamın çalımları, pasları, şutları... herşeyi ronaldodan daha iyi
    Benim sıralamam şöyle:
    1 messi
    2 robben
    3 di maria

0|0
    0|0
    • sonunda futboldan anlayan birisi geldi arkadaş :D bu iki oyuncuyuda izleyen tarafsız izleyen bunu der :D ama şu an messidende önce bence robbenm :D.

• Kesinlikle arjen robben...
    Bayern münchen'e sempatim olmasının sebebi robben ki kendisi dünya kupasında nasıl biri olduğunun ispatını yine yaptı. İki eksiği var:
    1_) yakışıklılık
    2_) magazinsel bir sevgili

0|0
    0|2
    • aynen öyle çok çok dogru. ronaldonun manken sevgilisi yakışıklılıgı var diye dünyanın en iyi iki futbolcusundan birisi olarak kabul görüyor ama öyle değil Robben Messi en iyi iki futbolcudur bunu futbolu bilen takip eden herkes der.

• Katılmak Mümkün Değil. Al Sana Hız: 96 M, 11 Saniye..

http://www.youtube.com/watch?v=vIbp0L0EE30

0|0
    0|0
    • kardeşim ispanya maçında robben hız rekoru kırdı diyorum 37 km hızla koşmuş sen hala katılmak mümkün değil diyorsun

• dogruları söylüyorum ben kardeşim.

• Görüşüne Saygı Duyarım da, Son Söylediğinle Ronaldo'ya Büyük Haksızlık Ettin. Haksızlık Varsa Ben Yokum Arkadaş..

• ibra varken hepsi yalan ;)

1. ibra
    2. ronaldo
    3. robben
    4. messi
    5. suarez

0|0
    0|0
    • ibrada mükemmelde bir robben bir messi değil :D.

• Kardeş sen futboldan anlamıyosunki :))

0|2
    0|0
    • açıkla neden anlamıyorum?

• robben açıklama yaptı münih gönderse bile manuya gitmem diye ki münih salak mı en iyi oyuncusunu göndersin :)) ronaldonun attıghı çalımların linkini atsana bana bak robbeni izle :D http://www.youtube.com/watch?v=V9NpDnw4C08 ronaldo robben ve messinin çeyreği kadar çalım atamaz slalom ve dripling yapamaz adamda bu özellik yok gibi bişey oyuncuyu karşısına alır topun üzerinden bişeyler yapar geçemeyeceğini anlar sonrada topuk basıyla yanına aktarır topu :)) robbenin ve münihn hiçbir maçını kaçırmam ronaldo ve madrid gibi robben her maçta müthiş oynayan futbolcu ama kötü oynadıgı maçlar vardır elbet robot değil sonuçta. ronaldo şut/ frikik istatistiklerinde çok çok vasat bir futbolcudur her topun başına geçer ve teknik olmadıgı için abanır tutturursa %10 gol olur tutturmazsa daglara taşlara robben öyle değil çok klas ve teknik oldugu için sagdan dripling ve slalomlarla içeri girip kesme vuruş yapar ve tam ölü noktaya gider top. futbolun yeteneği filanda değil justin bieber'ıdır bunu ekmeğini yiyen birisidir..

• messi robben kadar çalım atamazmı tam tersini söylemişsin robben anca 1 kişiyi gecer o çalımlarla link veremiyorumxper seviyesi yetmiyormuş youtubeye girde yaz bakim Cristiano Ronaldo - The Master Of Skills HD Ultimate futbolcu gör için kararmasın 3 5 kişi nasıl geçilirmiş sen hiç ronaldoyu izlememissin heralde ronaldo frikik daglara taşlara gidiyor demissin sen harbiden hic ronaldoyu izlememişsin konuşuyosun nıye ronaldoya düşmansın anlamadım yemin ederim adam futbolun harikuladesi ben böyle bişey görmedim robben acıklamamı yaptı kardeş geriden geliyosun heralde robben ribery ile kavga yaptı sözleşmesinin uzatmayacagını acıkladı guardiolada takımı gencleştiricek full genç oyuncu yapıcak robbenide o yüzden gönderiyor

• Saçmalama her ne kadar robben süratli olsada ronaldo kadar olamaz.

0|1
    0|0
    • gol dışında her özellikte robben ronaldodan iyidir. yok aksini savun.

• hayır gol atmak istastistik önemli futbolda dedin. hagiyi katlamış alex messide maradonayı katlamış yani alex hagiden messi maradonadan daha büyük futbolcu olmuş oluyor sana göre

• Gol atmak önemli benmi dedim bak bakim :)

• Bence de öyle.. Adam şarap gibi yıllar geçtikçe coşuyor.
    En çok mütevaziliğini seviyorum...

0|0
    0|0
  • Hacı adam tek başına onca adamı geçiyor c. ronaldo hiç real madrid maçlarını seyretmiyonmu
    ama c. ronaldo sadece kendini düşünür kimseye fazla pas vermez

0|0
    0|0
    • Ben bütün avrupayı takip ederim arkadaşım madridin hiçbir maçınıda kaçırmam. ronaldo hiçbir zaman dripling yapıp 2-3 kişiyi geçip gol atmaz atamaz böyle bir özellik yok adamda, sen madrid maçlarını izlesen hakverirdin bana

• murat8991: dripling o değil driplingtop sürerken 20-30 30-40 her neyse 3-4 kişiyi geçmek ve ardından golle tamamlamaktır bunu ronaldo yapamaz bu özellik yokki adamda yapsın

• soran arkadaşa :dripling o mu eminmisin? dripling ani çıkışlı koşu ve hızlanma demektir kardeşim normal koşu yarışlarına da dripling derler orda da mı top var? senin dediğin kısa slalom.. ronaldo onuda yapıyor eniyi yaptıgı sey zaten

• 1-C. Ronaldo
    2-roben
    3-messi
    4-iniesta
    5-suarez

bence. Ama sırf Dünya kupasına bakarak düşünmeyin. Dünya kupasında su an takım olarak almanya daha iyi

0|0
    0|1
    • ronaldo ne robbenden ne messiden iyi. Dünya kupası için konuşmuyorum ben genel olarak konuşuyorumki robben hollanda mill itakımda müthiş işler yaparken ronaldo portekizde hep hayalkırıklıgı yaşıyor.

• ben robeni biliyorum zaten kardeşim girişini izledim sadece videonun ben izliyorum robeni listemde de 2. sırada farkındaysan oyununu da begenirim çok da iyi futbolcudur hatta dünyanın İKİNCİ iyi futbolcusudur ama 1. ronaldodur kardeşim :) di maria sene basında kadroya giremiyordu sonraları topladı sen portekiz iyi takım diyorsan asıl ben ona bişey demiyorum

• reis portekizde sadece ronaldo meireles nani alves başka futbolcu yokki :)

• robben daha iyi topçu bana göre de

0|0
    0|1
  • bunlardanda iyisi var :)

0|0
    0|0
    • messide robben kadar etkili değil emin ol. soruma cevabın ne?

• ayrıca robben o haraketleri yapamaz

• ya ronaldoda tip var birde duran top başka birşey yok düştümü ağlıyor bağırıyor çağırıyor ama messi düştümü gülüyor :)

• ronaldo ile kıyaslaman hata

0|0
    0|0
    • yoruldum cevap vermekten niye ronaldo uzaylımı :))?

• hayır sadece ikisinin oynadığı mevki farklı roben tabiki dünyanın iyi futbolcularından ama ronaldonun mevkisinde ondan daha iyisi yok bu yüzden dünyanın en iyi futbolcusu :) bana görede ibrahimoviç aykırı bir futbolcu izlemini tavsiye ederim hak vericeksin bana ;)

• robben sag kanatta oynuyor ronaldo 2 kanattada oynuyor mevki aynı sayılır ama dedıgın gıbı ronaldodan ıyısı yok ibrahimovicte o kadar iyi degil sadece attıgı goller inanılmaz çalım falan o kadar sık yaptıgı haraketler yok

• bencede ama istikrar yok

0|0
    0|1
  • Sana katılıyorum gizli

0|0
    0|2
    • ronaldo bide onca adam geçip gol atıyor diyenler var :D.

Yükleniyor...