İzlemeyi ya da yapmayı en çok sevdiğiniz spor?

yapmayı ya da izlemeyi sevdiğiniz sporlar neler? her türlü spor olabilir ;)

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• seks ten iyi spormu var ya

0|1
    0|0
    • ateşli bir seksin üstüne spor tanımam..:))

• ateşlı veya degıl onda alınan zevk + kasılılan tum vucut kasları + efor + ter daha nolsun

• partner önemli :) karşıdaki kişi pasif olursa bunlar gerçekleşmiyor ;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• bisiklettt

0|1
    0|0
  • Tekvando izlemeyide yapmayıda çok severim :D siyah kuşaktayım. Şimdi dam almak için çalışıyorum

0|1
    0|0
  • izlemeyi en sevdiğim spor yüzme yapmayı en sevdiğim spor yemek yeme

0|0
    0|0
  • yüzme kick boks ve futbol sporlarını seviyorum plaj voloybolu izlemyi seviyorum ama canlı canlı

0|0
    0|0
  • su sporları senkronize atlayış buz pateni izlemeyi severim. Spor yapmıyorum.

0|0
    0|0
    • yapması da izlemesi kadar güzel.. spor sporlarını denemelisin.. katamaran, sörf ya da tekne

• isterdim ama buralarda yok o yüzden bezgin bekir misali yaşıyoruz. Artıkbünyede istemiyor.

• sen istedikten sonra olmayacak yok...

• En sevdigim ve izlerken zevk aldigim sporlar futbol, voleybol ve buz pateni

0|0
    0|0
    • yazın en güzeli beach voleyball.. şu an dünya kupasında favorin kim?

• Artistik patinaj izlemeye bayılırım ama yapmaktan hoşlandığım hiçbir spor yok :P

0|0
    0|0
  • yüzme. voleybol

0|0
    0|0
  • Seks sporu :)

0|1
    0|0
  • yüzmek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Pre-workout olarak mutlaka pumping iron dan kesitler izlerim bilemem anlata bildim mi :)

0|0
    0|0
  • Pek izlemiyorum ama şu sharapova maçları komedi. Hele bir taklidi vardı onun. Ahahah sharapova candır ya

0|0
    0|0
    • djokoviç yapmıştı heralde taklidini superdi :)

• son olayını gördün mü kendisine şemsiye tutan cocuğu yanına oturttu onla ilglendi baya komediydi..

• Evde değilim bir suredir telefon ile idare ediyorum, pek bakamadım ortalığa :) eve doneyim çok fena malzeme biriktirmiş durumdayım =D

• valla bir yüzücü olarak yüzmeyi de severim izlemeyi de. ama spor camiasının içinde olduğumdan her sporu izlemeyi seviyorum. ayrıca fitness yaparken gaza gelmek de ayrı bir zevk

0|0
    0|0
  • izlemeyi degildee yapmayıı tercih ediyorumm voleybol vucud geliştirme kravmaga... bnların hepsii amatör tabii..

0|0
    0|0
  • futbol

0|0
    0|0
  • fuybol

0|0
    0|0
  • 1. futbol 2. tenis ( ;) )

0|0
    0|0
  • Kayak :)