Kaç ayda bu vucuda ulasabilirim?

http://hizliresim.com/4m5Ay0 47 48 kiloyum kac ayda EVDE bu fizige ulasabiliri. Spor salonuna git demeyin evde yapmak istiyorum kosu bandida alicam ay sonunda sizce kac ay surer bu vucuda ulasmam?

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• 0|0
    0|0
    • Soruma cevap verdiginiz icin oncelikle tesekkur ederim. Boyunun uzun olmasi lazim demissiniz bu fizikte olmak icin ama bu bayan kourtney kardasian boyu 152 ayni boydayiz yani boyumun uzamasina gerek yok.

• Resimleri atamadim da sorun bu yani kisa oldugum icin gobek var yoksa niye her goren hamile misin desin badilerden asiri belli oluyor

• garıptır anlamdım:)) 48 kıloda göbek:)

Erkekler Ne Diyor 22

• Koşu bandı ilk hafta sadece su kaybetmene neden olur. İlerki haftalarda kilo vermeye başlarsın. Hedefin fotoğraftaki manken gibi olmaksa özellikle karın kaslarını ve kalça kısımlarını çalıştırmanı tavsiye ederim. Kilo verdiğinde bacak ve kolun incelecektir. Anladığım kadarıyla zayıfsın. Daha fazla kilo vermek kol ve bacak açısından hoş olmayabilir.
    Yolda yürürken bayanlar bana hayran kalsın kıskansın istiyorsan. Antremanlardan önce (en az 2 saat) protein ağırlıklı beslenip antremanlardan sonra karbonhidrat ağırlıklı besinler tüketirsen kilo vermeden bölgesel kas yapmış olursun.
    1ay zorlu geçecektir. ancak 3 ayın sonunda değişimi etrafındaki arkadaşlarında farketmiş olacaktır

0|1
    0|0
    • Peki anladim. Yani kosu bandi alma mi diyorsunuz? Ama vucudum yagli zayif olmama ragmen gobegimde cok yaglanma var kalcalarimda da kosu bantsiz o yaglar egzersizle erimez

• fitness a başla en az 10 kilo almalısın

1|0
    0|0
    • Evet zayifim :/ evde yapabilir miyim peki ve kac ay surer

• evde yapacaksan eğer kilo alnımda göbek çevresi yağlamasını engellemek için sürekli hareket et bol bol makarna, patetes, bulgur, pilav ye 2 ayınıalır sanırım fakat psikolojin ve sağlık durumun çok önemli
      uğraşırsın kilo alırsın bir hastalık olur ya da psikolojin bozulur başa dönersin dikkat et kendine

• o kadin en az 55 kilo falan sen kilo almaya calis mekikle falan calis cok zayifsin kodu bandi ise yaramaz bence

0|0
    0|0
  • öncelikle senin nasıl bir vücudun olduğunu görmek lazım. cevap verebilmek için. görmeden nasıl kıyaslama yapıcaz nerden bileceğiz müneccim miyiz biz_?

0|0
    0|0
    • Vucudum kotu degil gobegim var 47 kiloyum bu bayanla ayni boydayim

• boy resimdeki ile aynı 47 kilosun ve göbeğin var nasıl oluyo anlayamadım sadece göbekten ibaret o zaman senin vücudun

• göbeğim var işte bunda anlamayacak ve var aldıgım kılolar yaglandırmıs vucudumu ben bır anda kılo aldım cok cok daha zayıftım bıran once kılo almak adına fast food yedım yaglı yedım gobegım oldu kalcalarımda yaglanma falan var her zayıf kısının gobegı olmuycak sıye bırsey yok

• 2,5 ay surer ben kas yapmak icin fitnes body falan gittim 3 ayda baklava yaptim sen 2,5 ayda bu vucuda gelirsin :-)

0|0
    0|0
    • Gercekten mi :) peki nasil aletlerle olur bu vucut tek kosu bandi yetmez dem8

• Peki sagol

• Rica ederim

• Öyle falan kiloyum falan boyundayım yok koy resmini ona göre söyleriz

0|0
    0|0
  • ben de hıc salona ugramadım bak egzersiz uyumak yemek gibi zaruri ihtiyaç haline getir ve 3-4 ay sonra harika olursun tabi hayatının bır parcası olacak bu onemli

0|0
    0|0
  • Kız WW SCİROCCO' ya benziyor. Üstten gördün mü hiç WW SCİROCCO' nun nasıl göründüğünü :) bir üstten gör o arabayı ne demek istediğimi anlayacaksın.

0|0
    1|0
  • Sporr.

1|0
    0|0
  • aradığınız vücuda ulaşılamıyor :D

0|2
    0|0
  • bir kaç ışık yılında

1|0
    1|0
  • O kizda ne vucut var farkndamisn :() benim olsun herkeze borcum olsun nasi olcan onun gbi goguslere bir bak hele

0|0
    0|0
    • Gogus degil illa o sekilde duz bir karin bacaklar sıkı bu yani

• Tamm öyle ol ozaman sanada raziyim :) simdi kim ugrascak elin gavur kiziyla

• İğrenç bir vücut. Geniş omuz, geniş bilekler hiç kadınsı gelmiyor.

0|0
    1|0
  • buna ulaşıp napcan ki la? O_o

0|0
    0|0
  • Hayatimda gordugum en igrenc vucuttur herhalde.

0|0
    0|0
  • bunun vücudu hiç sıkı değil ki sarkmış bu.

0|0
    0|0
    • 2 cocugu var normaldir ben kilo olarak bahsettim kas yapma gib8 bir niyetim yok zaten

• Kosu bandiyla yaglari yakip sonrasinda saglikli bir sekilde kilo alicam kuzenimde fitness a gidince kilo aldi

• kas ağırlığıdır belki de o

• bu kiloya ulaşman için kemik yapının iri olması gerekir yani vucut anatomiside önemli

0|0
    0|0
    • Kemiklerim iri degil ama hic mi bu sekilde olamam :/

• Ya giriyim de kac ayda oldugu okadar da onemli degil ama şu an zayifim inceyim kilo alinca bu sekilde olur muyum bilmem

• boyundan 10 eksik gibi düşün kilonu o zaman ideal olursun :)

• sadece koşu bandıyla zor.

0|0
    0|0
  • Gurese mi yazilacan bacim

0|0
    0|0
  • bu yağ bildiğin kas yok bunda böyle vücudu ye iç yat böyle yaparsın :)

0|0
    0|0
    • Kas olsun istemiyorum zaten

• kaliteli yağlardan yiyeceksin o zaman ceviz, kaju gibi yağları günde 1 avuç olmak üzere tüketmelisin

• Kaju sevmiyorum ama o yagli degil mi? Yag yapmaz mi

• söylerim ama senin resmin lazım ciddi diyorum

0|0
    0|0
    • 152 boy 47 48 kiloyum az bir gobegim var bu kadar

• Onu olcmedim gerek de yok bir soru sordum sadece bu vucuda evde calisarak ulasabilir miyim

• gerek var şöyleki vücut ölçülerine göre değişiyo 3 yıllık spor hocasıyım bize gelen kadınlarla bireysel çalışma yapıyoruz

• kourtney kardashian dimi bu kadın

0|0
    0|0
    • Aynen

• Yasimi gostermem icin boyle kadinsi bir vucuda ihtiyacim var kisa oldugum icin ince vucut yakismiyor tabi kourtney jadar kilolu olmamda 50 kilo olurum gobeksiz olurum

• boş ver canım gerçekten ben minyon severim mesela. alcan kucağına minyonu sevcen okşayacan ya. böyle daha tatlı olduğuna eminim canım seninde

Kızlar Ne Diyor 7

• Kim Kardashian'nın kardeşi değil mi bu? Gerçekten güzel fiziği. Anlamadığım nasıl böyle olabilir ki vücudun sadece hafif kas yapmalı ve sıkılaşmalısın. :S

0|0
    0|0
  • Öncelikle kilo almalısın bu vücuda 62 kiloda falan ulaşabilirsin. Bacaklarının şekli için koşu bandı iyi olur

0|0
    0|0
  • Boyun kaç? Bence senin amacin bu vucuda ulasmak olmasin çunkü gercekten cok kotu yani bana gore igrenc

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir vücut bence. Sadece göğüsleri iri olduğu için ilk bakıldığında seksi bir fizik gibi duruyor ama öyle değil. Benim göğüslerim küçük olmasına rağmen benim fiziğim daha güzel ve daha seksi yani

1|0
    1|0
  • Beli düz gibi yahu güzel değil fiziği.

0|1
    0|0
    • Guzel bence oho vucudum boyle olsa daha ne

• bunun memesi sarkık -_-

0|0
    0|0
    • Iki cocugu var normaldir ben oyle degilim :)

• squat yapabilirsin. koşu bandıyla bu fiziğin alakasını kuramadım.

0|0
    0|0
    • Kosu bandi yaglari yakmiyor mu

• 47 kilosun daha ne kilo vercen squat vücudunu şekillendirir

• Kilo almak istiyorum okumuyorsunuz galiba. Vucudumda cok yaglanma var squatla gitmez yaglari nasil eritcem kosmadan

Yükleniyor...