Hızlı Bir Şekilde Nasıl Kilo Alabilirim?

Boyum 184 kilom ise 65 biraz zayıfım spor salonuna gidecek durumumda yok nasıl kilo alabilirim?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bedenleri değişelim 1 haftada hedeflediğinin fazlasını aldırabilirim :D

0|0
    0|0
    • Nasıl olacakmış o:)

• Ya al işte tabiki bundan dolayı :D az otur yerinde yoksa buzdolabını yesen yinede alamazsın kilo :D bide zaten erkeklerin metabolizması daha hızlı çalışır kadınlarınkinden. Söyle seni iple bağlasınlar koltuğa :D

• Mümkün değil ben sıkılırım hareket etmeden :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bebek mamasi ye :) ama mama kıvamında olcak pekmezde koy gece yatmadan ye kesin kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Gece yatmadan yemek ye

0|0
    0|0
  • bol abur cabur ama ozellıkle gecelerı: net kalorı bombası

0|0
    0|0
  • tatlı kebap falan ye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşım protein tozu ilaç falan kullanma sana bir tavsiye eger biraz paran varsa aylık mesela 50 tl git spor salonuna yazıl spor sadece kilo verilen yer değildir ben mesela 65 lioydum başladım 3 ayda 72 oldum vücut çalışıyor yemek istiyor her yediğinde yarıyor hem doğal hem sağlıklı

0|0
    0|0
    • Malesef şu anda spor salonuna gidecek param yok

• inan ki başka çözüm bilmiyorum fizik olarak benimle hemen hemen aynısın fizigin idare eder sorun etme

• Haklısın malesef spor salonu şart fiziğim iyide en azından bir 5 kilo bile alsam iyidi

• protein tozu al faydası var mı bilmiyorum ama spor salonlarında şişmanlamak için veriyorlar ya da bol bol vitamin serumu ye

0|0
    0|0
    • Benim onları alacak durumumda yokki

• hmm o zaman pek bir fayda sağlıyacak birşey bulamıyorum çünkü ben düzgün beslendiğim halde 5 senedir 60 kilodayım en fazla 60.5 oldum en az da 59'a düştüm ne alıyorum ne verıyorum yanı kusura bakma bilmiyorum baska bır cozum

• aynen bende kilo almak istiyorum hemde senden daha zayıfın 1.83 boy 55 kilo tam 65-70 kilo olsam süper olcak da olmuyo işte metabolizma mı hızlıdır nedir olmayınca olmuyo :S:S:S

0|0
    0|0
Yükleniyor...