Sizce bu spor düzeni ile kilo verir miyim?

Merhaba arkadaşlar çok sıkı bir diyete başladım. Spor düzenimi anlatıcam. belirttiğim gibi sizce kilo verebilirmiyim?
Sabah 7:30 da kalkıp denize gidiyorum yürüyerek yaklaşık 45 dakika denizde yüzüyorum yaklaşık bir 40 dakika sonra eve dönüyorum 45 dakika toplam 130 dakika oluyor.2 saat 10 dakika yani. Evde dinleniyorum 15:00 gibi ya yüzüyorum ya da basket oynuyorum 1 er 2 şer saat sizce bu sporla verirmiyim kilo?

Saygılar. Sevgiler.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet asil sadece diyetle degil sporla vermek sagliklidir bitkin dusmeden vucudu calistirarak halsiz dusurmeden vermek en guzelidir

0|0
    0|0
    • veririm yani dmi

• Tabikide onemli olan diyet degil harekettir yiyerek vucudu ac birakmadan devamli hareket etmek yiyip yiyip yatmamak mumkun oldugunda vucut ihtiyaci kadar spor yapmak en sagliklisi en guzeli

Kızlar Ne Diyor 3

• yemek göremedim ben ölüm diyetimi bu :)) bol protein tüket arkadaşım. spora gitmeden süt iç, aralarda yoğurt , öğleyemeğinde tavuk - sebzeli yemek akşam 7 den sonra hiç yeme.

0|0
    0|0
  • Daha çok Çaliş derim

0|0
    0|0
  • bol bol su yeşil çay

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• diyete girdim diye aç kalma sabah koşu öğlen deniz basket filan ağır olur biraz bayılır gidersin valla bu sıcaklarda. spordan sonra bir powerade veya kuru kayısı gibi şeyler ye enerjin yerine gelir ihmal etme. evet bu düzenle kilo verirsin.

0|0
    0|0
    • kardeşim mesela abur cuburla felan hiç alakam yok ekmek hamur işi asla sadece sebze yiyorum günde 1 öğün felan. sence 2.5 ayda kaç kilo veririm?

• 2 günde 1 kilo mu? :) televizyonlara çık ilah ilan ederler seni

• 900 gr felan. günde sadece 2 kase yoğurt bide su bu kadar bide spor :D

• ekmeği azalt proteini yoğunlaştır :D vücudun hafif toplar kaslar bile oluşur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...