Evde spor yapacağım yardım eder misiniz?

Kilom 60 yakın.1.70 boyum var. Zayıf gösterişsiz bir şeyim. Evde spor yapacağım. Böyle az bir şey göğüs kası kol kası ve karın kasım olsun istiyorum. Neler yapabilirim?2 ay gibi sürede azıcık da olsa olur mu?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• evde haraketlerı bılmıyosan falan zor pasa pasa ver 200 tl gıt 3 ay sporuna

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Vucut egzersizleri yukle kaslarin guclesir vucut sekilde alir yani vucut sikilastirici kremler de yeni bir sekle sokuyo dene bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• evde zor be dostum salona git cok daha keyifli olucak guven bana evde yapmak içinb cok azimli olmak gerekiyor kendine guveniyorsan yap tabiki. bunun içinde şoyle bir tavsiyem olcak youtube dan videolar izleyip yapıcagın hareketleri ogren ve bir program belirle setler halinde calışabilirsin

0|1
    0|0
  • 2 ay gibi bir sürede göğüs kası yapmak zordur. En geç gelişen kasların içinde göğüs kası vardır.
    Protein tozu ile birlikte takviye yaparsın, dumbell ile 3 set halinde çalısırsın 15+15+15 belki az bir şey gelişir lakin o kadar gelişmesini bekleme.

0|1
    0|0
    • Demekki çulsuz kalıcaz bu onu gösteriyor :D

• amin cümlemizden kardeşim. Bu arada hareketleri bilmiyorsan bu siteden bakabilirsin, hangi kası geliştirceksen seçersen hareketleri gözüküyor.
      http://tr.mydearbody.com/kas-gelistirme/

• Çok sağoll :)

• e zayıfsan hemen spor yapmamalısın önce kilo alıp sonra kasa çevirmelisin ama dengeli kilo alcan

0|1
    0|0
    • Yok alamıyorum yiyorum yiyorum yok :/

• barfiks , sınav, mekik

0|1
    0|0
  • düzenli yapılan şınav mekik ve dumblelarla bence 2 ayda şekle girebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...