Joe Hart mı Fernando Muslera mı? Hangisi daha iyi kaleci?

Ben joe hartın reflekslerini falan daha çok bekliyorum ama olur olmadık hatalar yaptığından güven vermiyor. Bazen acayip topları çıkarıyor bir bakıyorsun 2 dk sonra hatalı yan topa çıkmış. Musleranın avantajı ise Joe Harta kıyasla bence daha komple kaleci ve kalede güven veriyor. Sezon içinde en fazla 2 kere kritik hata yapar diğer maçlarda sorunsuz oynar. Benim oyum musleraya. Sizin görüşleriniz?

• Joe Hart
    50% (1)50% (7)50% (8)Oy Ver
  • Fernando Muslera
    50% (1)50% (7)50% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• dün çok net şekilde ortaya çıktı ki Muslera 2 gömlek daha üstün bir kaleci...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok fazla anlamam teknik olarak ama takımlara göre ele alırsak joe hart muslera'dan çok daha iyi
    Manchester City FC neresi gs neresi :D iyi kaleci olsa iyi bir takımda oynar gs de değil :D
    (Şimdi gs liler taşlayacak beni :D kötü takımsınız işte kabul edin artık :) )

0|2
    0|0
  • Kesinlikle ve kesinlikle MUSLERA 1NUMARA

0|0
    0|0
  • Tolga

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Hart daha iyi kaleci. Muslera yan toplarda ve yerden şutlarda oldukça zayıf karşı karşıya pozisyonlarda yani 1 e 1 kaldığında da öyle.
    Hart'ı tek dünya kupasında ki performansı ile eleştirmeniz çok mantıksız buna göre yorumlanamaz 1 kaleci. City de gerçek performansını görüyoruz. Her oyuncunun kötü performansı olur dün çok net bir şekilde Hart değil yorumu var fakat ona bakarsanız grubun en iyisi olan fakat grubun favorisi gösterilmeyen Kostarika'dan 3 gol yiyen Muslera değil miydi? 3 ü de hatalı goldü.
    Musleranın yaptığı kurtarışlar genelde üstüne doğru gelir ya da hafif sağına soluna gelir zıplama olmaz olduğu yerde yatarak kurtarır işte herkes bunları büyük kurtarış sanıyor.

Gerçek kurtarışlar Casillas'ın Sevilla maçında yaptığı kurtarıştır. Hollanda maçında ki kurtarıştır vs. uzatılır.

1 futbolcuyu 3-4 maçlık değerlendirmeniz saçma. Herkesin performansının düştüğü dönemler olur. Yüksek performanslı Hart'ın neler yapabildiğini biz gayet iyi biliyoruz.
    Zaten dünyada üst düzey sayılı kaleci var ve Muslera asla üst düzey bir kaleci değil.

0|0
    0|0
  • Hart dünyanın en üst düzey liginde tepeye oynayan takımın kalecisi, kıyaslamak bile yanlış

0|0
    0|0
  • Muslera

0|0
    0|0
  • Fernando Muslera tabii ki de.

0|0
    0|0
  • Tabi ki de Muslera...

0|0
    0|0
Yükleniyor...