Futbolun Holiganlığını En Baba Yapan Tarafatar kimdir?

bunu bildiklerinden yok şuraya gelemezler... Bence 1000 kişi 10000 kişiyi yok eder lafına yakıştırdığınız taraftar kimdir?

Güncellemeler:
upp sevmediğim çarşı önde malesef...

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Samiyen zamanindaki ultraslan yakar ortaliği. Halende öylede.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ankara gücü ^^

0|0
    0|1
  • çarşı grubu

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• çArşı sadece kapalı tribünde desibeli kırdı sizinkiler tüm stat,20 bin kişi 52 bin kişiye bedel. çArşıya reklam grubu demeden önce birkaç gün içlerinde bulunmalısın

0|0
    0|1
    • 90.000 kişi resmi ölçümde niye kıramadı

• sttadaydım neden kırılmasın resmi olunca kırılmıyor işte bende bir decibel aleti biizm ipekçiye gitirmiştim salonun yarısıydık üçlüde 110 gördü uefanın da bunun gibi ölçüm aleti vardı o zmanalrda maksat dikkat çekmek

• O gün statta senin gibi farklı takim taraftarları vardi ayrıca abarttigin kadar kişi yoktu zaten olimpiyatta rekor denemesi yapmak bile tuhaf

• Tabkide biz karakartallar, yani CARSI ;)

0|0
    0|1
  • en holigan taraftar grubu fenerbahçe 2012 de az kala petrol istasyonunu havaya uçurucaklardı en iyi taraftar gurubuysa çarşı-ultra aslan

0|0
    0|0
  • kocaelispor HODRİ MEYDAN !

0|0
    0|0
  • Ankaragücü :)

1|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak söylüyorum çArşı grubudur..

0|1
    0|0
    • Bir Galatasaraylı olarak söylüyorum utanç duyuyorum çarşı diyenden işi gücü reklam olan bir grup

• Gaziosmanpaşa yok mu hahahah kaç semti kovaladı sen biraz dolaş bence çıkıp birkaç abine gazi mahallesini sor namını söylerler zaten ;)

• gaziosmanpaşa yok tabi esenler haznedarlılar ismini bile duymamıştır gazinin

• 3,4 sene onceye kadar HodriMeydan'di. Kocaelispor'u bu hale getirenler utansin.

0|0
    0|0
  • çarşı ve trabzon

0|0
    0|0
  • İngiltere ligindeki holiganlar tabiki. 7 sülaleleri deli :D

0|0
    0|0
  • Ua garibandir

0|0
    0|0
  • Trabzonlu Gençler
    Jan Başkan...

0|0
    0|0
    • vira ağır basıyor diye biliyodum ben

• biraz bölündük ama herzaman her yerde TG.

Yükleniyor...