Japonya-Yunanistan maçı hakkında düşünceleriniz nelerdir??

Osako kaç denemede bulundu ama bir türlü tutturamadı ne yazık ki. Yunanistan bir kişi eksildi ama bunun Japonya'ya çok getirisi olmadı gibi. Çok güzel pozisyonları kaçırdı, değerlendiremedi Japonya. Osako en azından bir denemede tutturabilse güzel olurdu -.-
Uchida ise çok çok aktif sayılmazdı bence, bir pozisyonu o kaçırdı mesela. Ama yinede kızamadım, çok pozitif enerji saçan birisi. Tam kızacağım bir bakıyorum gülümsüyor ve kızamıyorum^^ Birde rakip takımdan birisi düşünce yardım edip omzuna destekleyici bir şekilde vurması çok sevimliydi. ( maçı sırf onun için izlediğim çok belli oluyor değil mi? =D )
Ehm ehm, durağan bir maçtı diyebiliriz bence. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yunanistanın turnuvada ne işi var yaa hadi iran kıta farkından katılıyor da bu yunanistan avrupadan katılıyor yazık valla futbolun F si yok. Gerçi bu sene avrupa takımları iyi değil (hollanda ve almanya hariç) ispanya 2. maçta elendi ingiltere 2. maçta elendi ahh biz olacaktık bu turnuvada en az çeyrek final yapardık valla

0|0
    0|0
    • Ha bu arada gece 1 de başlayan maçı izleyen bir hanım taraftar gerçekten şaşırdım :DD bu sevgi futbola mı? japonya ya mı? :D

• teşekkür ederim

• Rica ederim ^^

Erkekler Ne Diyor 21

• tamamen rezalet bir maç zevk bile alamadım :D

senin animelere ne kadar benziodu yüzleri aklıma direk sen geldin be :D

1|0
    0|0
    • Sadece Uchida'yı seviyorum ben maçta =D Ya o kadar pozisyon kaçtı ki sinir oldum, birde gece gece insan sinirlensede pek bağıramıyor daha da sinir oluyor

• zatenişleri artık çok zor büyük hitimalle elenecekler ama son maça kaldı şansları

• Evet baya zor... Diğer maç böyle olmaz umarım.

• japonlar alır
    Karşılıklı gol var
    üst biter

0|0
    0|0
  • Okazaki gününde değildi yamaguchiyede kötü oyunu yakıştıramadım osakoyu Beşiktaş aldı hadi iyisin

0|0
    0|0
    • Yamaguchi bir ara kendini yere attı faul desinler diye bekledi, sonra baktı hakem umursamıyor kalktı, ona güldüm doğrusu =D uyanığa bak sen.

• Neyse yapcak bişey yok bidahaki hokazakani aşkına alırlar maçı

• Böyle oynamaya devam etmek yerine ruhsuzca değil de hırsla oynarlarsa neden olmasın? ^^

• yunanistanın bu turnuvada gol atacağını hiç zannetmiyorum 10 kişi kalmalarının tek farkı 11 kişi yerine 10 kişi savunma yaptılar yani herkes 1 km daha fazla koşmuş oldu... Japonyada bu futbolla zor işi..

0|0
    0|0
    • Karşılarında Yunanistan yerine başka bir takım olsaydı vay hallerine

• japonyada bir tek çalışkan orta saha var o kadar o orta saha sayesinde fena savunma yapmıyolar ama ileridede çok etkisiz kalıyolar

• Evet savunmaları kötü değil ama pek atak yok.

• japonyanın en büyük sıkıntısı fizik ve kondisyon eksikliği 60 dan sonra oyundan düşüyolar.0-0 bitti zaten iki takımada yaramayan bir sonuç büyük ihtimal 2 die veda edecekler brezilyaya.

0|0
    0|0
  • bir ara Karagounis'i görür gibi oldum. Rüya mı gerçek mi anlayamadım sızarak izliyordum maçı. Yaşıyor sanırım.

0|0
    0|0
  • gördügüm en sıkıcı maçtı

0|0
    0|0
  • futbol aşığıyım ama izlemedim. ama izleyen kızlar görmek güzel:D

0|0
    0|0
  • izlemedim :D 0-0 kalmışlar :D atinayı birbirine bu yüzden kattılar galiba gece gece :D

0|0
    0|0
  • :)) ingiltere maci iyidi

0|0
    0|0
  • rezaletti,4 yıla bir olan turnuvada böyle maçlar görünce:Tiskiniyorum!!

0|0
    0|0
  • Bence bu kız ''Hıncal Uluç''... Birazdan güncellemeyle yelkenli yarışlarına da değinir...

0|0
    0|0
  • Japonya Beklediğim Gibi Oynamıyor..

0|0
    0|0
  • tsubasa eksikliğini hissettirdi

0|0
    0|0
  • 0-0 bitmiş yunanistanın her zaman yaptığı savunma ve gol yememesi işte klasik izlemeye gerek yok

0|0
    0|0
    • Hiç bilmiyordum Yunanistan'ın nasıl oynadığını ama bu maçla öğrenmiş oldum
      Sıkıcılar

• Yok hayır, futbolla pek ilgili değilim ama nadiren severim. Eh birde Japonya ve Uchida hayranı olunca maçı kaçırmak istemedim ^^

• oldu o zaman japon hayranıyım diyosun iyi günler

• İy 0 MS 0 oynadım çok günvendiğim bir maçtı geldide zaten ama fildişine iy oms 2 dedim odan yattım

0|0
    0|0
  • çok sıkıcı izlemedim fazla.. ama idda oynamıştım ilkyarı berabere diye kupon geldi:)

0|0
    0|0
  • Boktan bir maçtı.

0|0
    0|0
  • Uykum geldi sayelerinde

0|0
    0|0
  • bu yazının aynısını okumuştum iyi kopyalamışsın :)

0|0
    0|0
    • Kopyalamadım ki *.* Ama bir sözlük var orada okuduysanız olabilir çünkü bu yazdığımı başka bir yerede yazdım

• Bu yunanların hiç bir maçından keyif almıyorum. Maç boyunca japonlarıda kendilerine benzettiler :D Ama en bugün maç keyfini aldığım bir karşılaşma oldu çok şükür. Uruguay İngiltere :D

0|0
    0|0
    • Onuda ben pek izlemedim, nasıldı?

• Bol pozisyon etkili ataklar güzel paslar çalımlar felan filan. Şahaneydi. :))

Kızlar Ne Diyor 1

• ahahahha hiç alakam yok ama sen çok tatlı anlatmışsın ^,^

0|0
    0|0
Yükleniyor...