Bulgaristan tipi düzenlemeler olsun mu?

Geçen gün NTVspor u izlerken duydum.Bulgaristan futbol milli takımı birkaç yıldır çok düşüşte olduğu için ve lig kalitesiz olduğu için yeni düzenlemelere karar vermişler.Bunlardan biri de her takımda ilk 11'de U21 özellikli gençlerin de oynaması şartıymış,sanırım 2 tane sınırı var.Bence bizim liglerimizde de olmalı bu.Fatih Terim Semih Kaya'yı çıkardı ortaya mesela,ne Semih'ler vardır kimbilir keşfedilmeyi bekleyen.

Ne düşünürsünüz bu konuda? Ben CM oynarken falan hep genç alırdım mesela. :)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu sayı 3 olmalı ve yabancı sınırı da düşürülmeli.

0|1
    0|0
    • Bencde de,90'lar gibi olsun gruptan çıkmayı başarı sayalım mesela Avrupa'da ama her turnuvada milli takımımız olsun. :)

• Bence kaliteli gözüken bir oyun olsun devamı önemli değil benim için.Çünkü futbol bir zevktir.Güzel oyun gördükten sonra gerisi fazla farketmez.

Kızlar Ne Diyor 3

• yunan cm km

0|0
    0|0
  • bulgaristan ppp

0|0
    0|0
  • U21 ne?

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Her takımda sadece 21 yaş altı oyuncular mı oynayacak saçmalıktan başka bişey değil 21 yaşüstü futbolculara ne olacak emekliye mi ayrılacak.bi faydası da olmaz daha çok geriye götürür zaten konuşmak bile gereksiz böyle saçma şeyleri.kim hakediyorsa formayı ona versinler yeter.semih kaya'nın da yanında tecrübeli ujufaluji olmasa öyle oynayamaz mesele sadece genç ya da tecrübeli oynatmak değil gençleri ve tecrübelileri harmanlayarak.yetenekli gençlerin tecrübelilerden faydalanıp kendilerini geliştirmelerini sağlamak o zaman başarı gelir

0|1
    0|0
  • aynen bende pes vb oyunlarda 15-18 yaş arası transfer yaparım,

0|1
    0|0
  • u21 falan hikaye ne zaman başarılı oldu ki ümit milliler

0|1
    0|0
    • Olmaz işte öyle.Arda o zaman milli takımda hiç oynamasaydı zamanında.Veya Volkan,Serdar vs.

• Halen sosyalizm rüzgarları estiren Bulgaristanı tebrik etmek istiyorum

0|1
    0|0
    • over tebrik ediyorsa bende ediyorm.

• Tabi ki

Eski Sosyalist Sovyetlere baktığımızda futbol liglerinin olmadığını görürüz sadece ulusal takımları vardı.. Futbolu endüstri, kapitalizmin en büyük destekçileri olarak görürlerdi ki haklılar ..

Bulgaristanı dışarıdan oyuncu almamak, sporu bir coca cola markası haline dönüştürmeyi amaçlamadıkları için takdir ediyorum

• Hıııı iyiymiş :D

• bence 18 kısılık kadroya ıkı oyuncu sokmak mecburi olursun yas kategorılerındenn...

0|1
    0|0
  • cm 01- 02 en kralı :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...