Beyler bayanlar size bir sorum olacak? ( bu soru işareti de nerden çıktı böyle)?

merhaba ks üyeleri yaklaşık 1 yıldır aralıksız spor yapıyorum. göbeğimden kurtulmuş durumdayım. ancak kas yapıp yapmamak konusunda çok kararsızım. kollarım da biraz var. göbeğimde ise belli belirsiz oluşuyor gibi. size sorum kadına kas yakıştırıyor musunuz?

youqueen.com/.../Super-Fit-Woman-Resting.jpg

resimdeki gibi bir kadın sizce çekici mi?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar kas kafi bence. Yani fotodaki gibi.

Ama her erkeğe hitap etmez, hepsi bu.

cut.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim yorum için

Erkekler Ne Diyor 14

• kolay kolay bu hale gelemezsin testesteron olduğu için erkekler hızlı gelişiyor çalış sen bir şey olmaz sıkılaşırsın bu hale gelme ama itici

1|0
    0|0
    • takviyede kullanmıyorum. sadece spor yapıyorum. teşekkürler yorum için

• kullanma da zaten, ölç kolunu 2 cm den daha fazla kalınlaşırsa bırakırsın rica ederim :)

• Kas bayana yakışmaz çok ufaktan sıkılaştır ama abartma yalnız sonra sporu birden bırakma ben 9 sene spor yaptığımdan biliyorum kaslı bölgeler en çabuk yağ toplayan bölgelerdir unutma...

1|0
    0|0
    • resimdeki gibi bir kas aşırı mıdır peki?

• haftada 3 günümü spora ayırıyorum ekstra zamanlarda canım istediğinde pilates yapıyorum. ama çok yorgun düşüyorum. dediklerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim:)

• Rica Ederim ne Demek :)

• fit ol ama kas yapma bayana yakışmıyor

1|0
    0|0
  • Kafayımı yediniz siz biz kadının saf zayıf ve aynı zamanda itaatkarını severiz :D

1|0
    0|0

• bu kadın vinç bile olabilir çekici ile sınırlandırmamak lazım devam etmelisin bence

1|0
    0|0

• yakismiyor. kadina naz yapmak yakisiyor. guzel olanina tabi. cirkin bir kadin hicbisekilde kurtaramiyor malesef.

1|0
    0|0
    • :D teşekkürler

• ne demek efendim, bos bos oturuyoruz bu geceki mac da bir zevksiz. yapacak bisey yok, bari aydinlatalim site uyelerini

• Igrenc oluyor hic sevmem

1|0
    0|0
  • Asla yakıştırmam. Kadın dediğin sıkılaşmadan fazlasını yapmamalı.

1|0
    0|0

• kaslı kızları seviyorum ben

1|0
    0|0
  • Yakisir ama abartmazsa

1|0
    0|0
  • Ya bn kasli bir kizla yatmis cikmistm ama igrenc otesi yapma kadn dedign biraz etli butlu olcak :)

1|0
    0|0
  • Eveeeeeeettttttt :D

0|0
    0|0
  • çok hoş ya

1|0
    0|0
  • fotoğraftaki kadın çok iyi ama böyle olman için tuzu şekeri kesmen lazım ama tuzu şekeri kesersen de hormon üretimin yavaşlar cinsel isteğin düşer bilgin olsun bende sporcuyum

1|0
    0|0
    • şeker hiç kullanmıyorum. tuzda sıkıntım olabiliyor. dediğinizi dikkate alacağım

• Magnezyumla çinko eksikliği olabilir ya da uzun süre çalışıyor olabilirsin ya da fazla kilo çalışıyor olabilişrsin

• çok teşekkürler:)

Kızlar Ne Diyor 1

• Kasları elde tutmak zor zaten
    extra kalori yakarsın yap bence

1|0
    0|0
    • :) bir bayan destekçi bulmak ne güzel. teşekkür ederim

Yükleniyor...