Nasıl anlardınız ya da nasıl belli ederdiniz?

Bir erkeğin sizi gerçekten sevip sevmediğini nasıl anlardınız kızlar ya da siz erkekler onu gerçekten sevdiğinizi aradınız insanın o olduğunu nasıl belli ederdiniz?

(çünkü bazen dil de, gözlerde yalan söyleyebiliyor)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sessiz olup kalpler dinlenir. Kalplerin atış hızına bakılır. Yüksek bir adrenalin oluşur. Gözler ve diller yalan söyleyebilir dedigin gibi. Ama şu var ki gercegi söyleyenin gözündeki o parıltı tüylerinin diken diken olması. kalp atışındaki o tatlı ritm , aklını okuyabilme becerisinin hat safhada olup cümleleri bir işlemci gibi karşılıklı analiz yönteminin hızlanması , kelimelerindeki cümlelerindeki imla hataları , cümlelerinin devrik kurulması , yıldızlara yada ay ışıgına bakarken gözlerindeki o çift kalp parıltısı , dokunuştaki o ince saflık , sanki o anda dünyada degilmiş gibi bir his ve saatlerin nasıl aktıgını bilemeyip zamanın durdugunu hissettirmesi anında anlayabilirsin ancak...

0|0
    0|0
    • sen aşıkmısın?

• Oradaki hurileri bu dünyadaki gibi dşünme . Onların yeri ayrıdır. Zaten onları sadece Cennette görebilirsin.

Hayat bana çık derken ben niye güleyim. Yorumum bukadar

• tamam. yarumu bu kadar olan

Erkekler Ne Diyor 7

• İçgüdülerine inanman lazım ama mantığını da dinlemelisin. Yani tüm karar verme değerlerinin bir bileşkesine ihtiyacın olacak.

İş hayatında kullanılan SWOT analizini de öneririm. S= strength , W= weakness, O= opportunities, T= Threatens demek. Yani ilişkinin güçlü, zayıf, fırsat ve tehditlerini yaz. Güçlü yanı aynı semttesiniz, çok güçlü çekim var, zayıf yanları annesine çok gıcık oluyorsun. Fırsat yanı ortak arkadaşlarınız evliler, tehdit yanıysa aranızda mezhep ayrımı var, önceden çok çakınlık yapmış, senden de bu yüzden çok hızlı vazgeçebilir, sana rol yapıyor olabilir gibi gibi gibi.

0|0
    0|0
    • bişe dicem ama kufretme tammı?

ANLAMADIM.

• neden küfredeyim ((= başka sorudan bu alınganlık ((= internete swot analizi yaz, çokça açıklama var. Orada daha detaylı yazar canım. Bol şans

• SAGOL:D

• hal hareketlerinden belli olur... sana ilgi gösterir... ne bileyim çoğu zaman bunalırsın... telefonda olsun yanyana olsun coğu zaman sacmalayabilir... şaşkındır...

seni kırmaktan korkar kimisi... coğu zaman yaşı önemli olmaz cocuksu olur sana karşı...

0|0
    0|0
  • hersey kendiliğinden oluyor zaten burda obeni cok seviyor ben onu cok seviyorum değil bir birini seven insan ne yapar evlenir hayatı birlikde yasama kararı alır olay burda birlikde yaşayabilmek geçinebilmek bu sevdayı sonuna kadar sürdürmek

0|0
    0|0
  • her gün soruluyor bu soru, her gün. Bi arama yapsan bu konuda söylenmiş her şeyi bulursun.

0|0
    0|0
    • demekkı tek anlaşılmayan kadınlar degıl:D

• ilgi.. Herşey ilgide bitiyor bence.

0|0
    0|0
    • bı kızı elde etmek ıçınde ilgi gosterırsın,evlenmek içinde ama?

• ben belli etmem, çok zekiyse anlayabilir ancak.

0|0
    0|0
    • ıykı sen degılsın sevgılım işim zor olurdu:d:

• erkeğin belli etmesi önemli değilki kızın belli etmesi önemli harekete geçecek olan erkek çünkü.

sen belli et, bir şey yapmıyorsa ilgilenmiyor demektir bu kadar olay.

• kızlar cabuk baglanan turler erkekler ole degıl ve ben bundan emın olmadan ona ıstegı sevgıyı veremem... emın olmak ıstıyorum..

• işin aslı ben konuşamadım genelde uzaktan izledim bir yandan , bir yandanda beni gördüklerinde hep onlardan( 3 tane fazla değil) kaçtım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gözler yalan söyler mi? hiç rast gelmedim

1|0
    0|0
  • dudaklarına lolipop görmüşçesine bakarsa, anla ki abayı yakmış sana

2|1
    0|0
  • Gözlerini üstümden çekmemesiyle değil, gözlerini benden kaçırmasıyla. Yakaladığımda kızaran yüzüyle anlardım

0|0
    0|0
  • gözlerden de sözlerden de anlayamıyorsak artık erkekleri yalan makinesine oturtmanın zamanı geldi demektir.

k: seviyorum de!

e: seviyorum 0_o

makina: dızzzzt ! yalan söylüyor ablacım bu...

k: tez vurun kellesini.

0|1
    0|0
  • ilgi gösterir sürekli konuşmaya çalışır. konu açar. buluşmak ister vs vs

0|0
    0|0
Yükleniyor...