Protein almam gerek. Düşük kalorili ve protein iceren besinler?

Protein almam gerek. Düşük kalorili ve protein iceren besinler? Ve yogurtta protein varmıdır? Kimisi yok karbonhidrat icerir diyorda.. tesekkurler

1|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Süt ve süt ürünlerinde protein bulunur arkadaşım, ama sütteki laktik asitten dolayı bu ürünleri tükettikten sonra kaçınılmaz olarak uykun gelir. Bu yüzden bu ürünleri uyumadan 1 saat önce falan tüketirsen daha iyi olur senin için. Protein yönünden zengin olan diğer besinler : her türlü yağsız ve derisiz et, yumurta beyazı, ton balığı, fındık fıstık gibi bazı kuru yemişler, balık eti... Eğer diyet yapıyorsan brokoli tüketmeni öneririm. Çok az kalorilidir, çok yesen bile çok az kalori alırsın.

0|0
    0|0
    • Brokoli tamamdir tesekkurler :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Arkadaşların cevaplarına baktım yumurta diyorlar ama yumurtanın sarısında yağ fazladır. Ben kendimden biliyorum yumurtanın beyazı yenir protein bakımından o daha iyidir.
    Ayrıca düşük kalorili ve bol protein istersen de baklagillere yönel.
    Nohut , kuru fasulye , barbunya gibi baklagil alırsan hem doymuş olursun hemde proteinini almış olursun fakat bu saydıklarım arasında karbonhidrat fazladır e bildiğimiz üzere karbonhidratta kilo aldırma da en büyük etken dir.
    O yüzden bunun yanında spor yapsan çok iyi olur.
    Bu arada YOĞURT ta en çok bulunan protein o yoğurdun SUYUDUR.
    O yoğurdun suyu WHEY PROTEİN dediğimiz aporcu supplementlerin yapımında kullanılır ve aşırı protein bulunur.
    Benim yazım da burada bitmiş oldu bilgi verdiysem ne mutlu bana

0|0
    0|0
  • Yoğurta protein vardır. Bulgur pilavı yağsız kızartılmış veya ızgara beyaz veya kırmızı et yumurta beyaz yağsız peynir. Yağsız süt vs.

0|0
    0|0
  • En doğalı haşlanmış yumurtanın beyazı, sarısınıda artık aileden birilerine yedirirsin.

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun? Neden Protein almam gerek diye soruyorsun? Spor mu yapıyorsun? Yaşın kaç?

Eğer yeteri kadar protein tüketecek şekilde zaman bulamıyorsan gıda takviyelerine başvurabilirsin. Daha önce hiç kullandın mı? Hem kullanımı çok basit hem de günlük protein ihtiyacını dengelemen için oldukça pratik olur. Yine kahvaltı ve ara öğünlerinde protein ağırlıklı beslenmen önemli.

0|0
    0|0
  • Sabah 2 yumurta fix, öğlen tavuk, et, veya balık yiyorsun ton balığıda olr akşam sebze yemeği yoğurt ye hafif o kadar

0|0
    0|0
  • Yoğurt protein açısından zengindir. Bunun yanı sıra, karides proteini çok yüksek ama kalorisi oldukça düşük olan bir besindir.

0|0
    0|0
  • süt, lor peynir, kirmizi et, beyat et, brokoli, yumurtanin beyazi,

0|0
    0|0
  • Yumurta et reçel bal bunlarda protein olur

0|0
    0|0
  • Yumurta

0|0
    0|0
  • yourt başlıca süt ürünlerinde proteğin fazladır. et. yumurta

0|0
    0|0
  • hakiki yoğurt (homojen olmasın) kefir... lor... yumurta... tavuk... kurufasulye...

0|0
    0|0
  • biliom ama solemem ahaha d

0|0
    0|0
  • Yumurta et balık

0|0
    0|0
  • 1 adet çekirge dunyada ıcınde en cok proteın olan yıyecek cok cıdııyım

0|0
    0|0
  • Beyini kaynat limon tuz at biber yigin

0|0
    0|0
  • Yumurta ile loru çırp omlet yap sana iyi protein ihtiyacı sağlar Hindi eti ton balığı kırmızı et kurubaklagiller nesquik te iyi gelir protein ve karbonhidrat içerdiği için sana fayda sağlar Karides midye deniz kabukluları protein deposudur yaşadığın yörenin sulu yoğurdunu tüket ayran gün içinde kuruyemiş tüket hem tok tutar hem faydalı yağlar sağlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...