Galatasaray basketbol takımı final serisinin son maçına çıkmadı neler düşünüyorsunuz?

Öncelikle basketbollu Türkiye'ye getiren bir kulübe (Galatasaray)

Şike yaptığı mahkemelercede kanıtlanmış 5 para etmez bir kişilik için oynanmaması hakkında ne düşünüyorsunuz.
Tabiki bu kişi Aziz yıldırım.

Kendisi Türk Futbolunun Katiliydi şimdi ise Basketbol'uda kirli elleri ve parasıyla mahvetti.

Federasyona durmadan tehditkar davranarak seni nasıl başa getirdiysek indiririz diyip tehdit ederek ne kadar daha böyle ilerlicek.

Beşiktaşlıların dediği gibi Şerefli ikincilikler şerfsz 1. ciliklerden daha iyidir.

Sen şampiyon olsan ne olur okadar bütceyler rezil olduğunuz ortada.

Herşeyden önce sözüm Turgay Demirel'e.

Senin bu şrfszliklerin elbet birgün sana ödetilecek.
Dİlerim ki Allah çocklarını ellerinden alsın. Seninde belanı versin.
Kimsenin hakkı kimsede kalmaz.

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• O kadar takip ediyo musunuz bu işleri yaa :D

0|0
    0|0
  • Nerden ne şekilde sıyrılırızın derdinde olan, ne ederizde ilerlerizin derdindeler.
    Her şeyi geç terditlere boyun eymekte neyin nesidir anlamak zor.
    Biz bir şey kaybetmedik asaletimiz yeter der geçerim.

0|1
    0|0
    • Türkiye basketbolu kaybetti.
      Türkiyenin spor konusundaki adı bir kez daha lekelendi.

• Bela okuma boşver Allah bilsin.
      Dik durabilmek adamların harcı şerefinden nasibini almamışlara değil.

• Yok hakediyor bu adam. Defalarca beddua okudum inşallah layiğine ulaşacak.

• Sen soru sormamışsın resmen taraflı bir şekilde yardırmışsın. Üstelik gs kurul başkanı bile "istemediğimiz hakem maça verildi"diyor sen hala daha futbol da olan başka bir davadan bahsediyosun. Üstelik hala daha şaibeler içerwn bir davadan. Fenerbahçe nin iç sahalarından hiç birinden galibiyetle ayrılamadık şimdi korkudan çıkamadık demenin farklı bir şekli de bu olsa gerek. Her geçen gün bu konuda camia olarak kendinizi geliştiriyosunız :D

0|0
    0|0
    • Hakemde şike yaptığı ve aziz yıldırımın çıkıp federasyonu biz getirdik indirmesinide biliriz demesi doğru futboldaki şikeyle alakası yok haklısın.
      Korkudan mı? Asıl sizin yönetim korkudan hemen yine federasyona tehditkar mesajlar söylemeye başladı.
      Bizim korkumuz yoktu hakemi değiştirsinler bizim gibi fenerde ceza alsın adil şartlarda oynayalm dedik ama ne oldu yemedi.

• Adil şartları Türkiye de aramıcan. Sonuçta tüm futbol camiasının yaptığı bişeydir şike ancak bütün hepsinin yanında bir fenerbahçe ye ceza verilmiştir ki bunun tek nedeni aziz Yıldırım ın kendisi dir. Kimse yok efendim gs şike yapmadı yok bjk yapmadı demesin şimdi

• onu bilmemde havaalanında valizimi bekler gs basket takımıda yan bantta valizlerini bekliyordu adamlar çok uzun ya

0|0
    0|0
  • Basarilar gelir gecer asaletin bize yeter derken ciddiydik

0|1
    0|0
  • soru başlığı ve içeriği hmm...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sevinmek için sevmedik dedikce sizin kupaniz az dediler ama herkes anlayacak ki Şerefli ikincilikler serefsizce kazanılan basarilardan iyidir. Süleyman Seba

0|1
    0|0
    • Süleyman Sebanın sözleri efsanedir zaten :)
      Pascal noumanın o hareketindeki gibi :)

• Pascal hak edene hak ettigini yapmisti :)

• Efsanevi hareketti :D
      Seba bize erkekliğinizi gösterin demişti bende gösterdim sözü fenaydı :D

• Aynı federasyon ve aynı hakemlerle Kadın basketbolda 3 kupa kazandınız o zaman niye sesiniz çıkmadı? recep ankaralı 2. maçı yönetmeden önce neden kimsenin sesi çıkmadı madem taplerde ismi var neden kimse çıkıp bir şey demedi 2. maçtan sonra mı yazıldı bu hakemin adı tapelere? Can güvenliğimiz yok diyorsunuz ama otobüsü taşlanan camları kıralan Fenerbahçe bu ne perhis bu ne lahana turşusu? güldürmeyin Allah aşkına Fenerbahçe maçına korktuğu için çıkmadı bu kadar basit artık ezeli rakip olarak görmüyoruz Allahım sen rakibin bile düzgünün ver korkağını değil

Cappy Pondexter galatasaray yok derken haklıymış gs yokmuş.

0|0
    0|0
    • Aynı federasyona 3. maçtan sonra azize çıkıp yok sizi biz getirdik indirmesinide bilirz mi dedi. ?
      Sence o kadınlara ske ske şampiyon oluşumuzdan sonra erkeklerdede şampiyonluğu verirler mi? hayır tabikide azize okadar yatıırım yaptı ama hepsi boşa gitti dimi.

Can güvenliğimiz yok derken unutmaki aynı cezaları biz işleyince sahamız kapanıyon ama siz yapınca sorun olmuyor. Nerde adalet. ?
      Birazcık vicdan varsa boş konuşmayıp haklısınız dersin.
      O Recep ankaralı 2. maçı resmen fenere sattı sen neyi tartışyıorsun hala. ?

Cappy çok biliyorduda O yüzden mi hem avrupada hemde türkiyede feneri ssöke söke ezdik.
      Doğru bize hiç birşey yapılmadı küfür edilmedi oyunculara tükürülmedi sende haklısın.

• Bilmesem burada konusurmuyum sence. ?
      bence sen haklı oldugum için sinirlerin baya tavan yapmış bence sakinleşip öyle yazmalısın.
      Geçen sene hangi final serisinde hakem maç kazandırttı. ? bir düşün diyorum sadece hangi maçları hakem sayesinde kazandı Galatasaray? Mesela bu sene 2. maçı recep ankaralı size sattı bir tane daha maç göstersene bana?
      Kadınlardada şike yoktu bence ağlamayı kesin tamam en iyi yaptıgınız iş bu ama artık yeter.
      Pisliklerle dolu camiyaa derken feneri kastetmen lazımdı. Türk futbolunu bitirip şimdide basketbolu bitiren bir takımı. Geçmişinide biliyorum merak etme yaşanan olaylarıda ama siz çok temizmisiniz.
      bide utanmadan adalete fener yak diye ortalarda ağlıyonuz

• http://hizliresim.com/JLvGXo
      al sana bu sözden sonra biz onur varsa zaten susarsınız konuşmazsınız.

• ilginç gs ye saha kapatma cezası veridi tamam haklı federasyon ülker arenada da küfür edildi ne rezillikler yaşandı ergin ataman ve oyunculara tükürenler oldu neymiş hakem 2 defa anons yaptırmış ondan kapanmamış hakem üçüncü anonsu yaptıramıyorsa galatasaray ın suçu ne? serinin 2 maçında gs yi katleden hakemi yine son maça verdiler bide:D ama helal olsun büyük başkanmış sözünde duruyor. aziz yıldırımdan çok duyduk bu lafları takımı ligden çekerim maça çıkarmam gibilerinden ama adam olmadığı için hepsi lafta kaldı

0|2
    0|0
    • Adam olmak işte farklı birşey tabi şerefli kulüpte olmak.
      Galatasaray dediğini yapar.

• İyi yapıyorlar. Bu Fenerbahçe Türk sporunun tarihi lekesidir. Herşeyi yaptılar her pisliği her boku yediler bu ülkede şampiyon olmak için. Avrupada olmayan imajımız bunların sayesinde iyice gittiler. Tam bir utanç tablosular. İşin garip tarafı federasyon tarafından hep korunuyorlar. Paramı yediriyorlar tehditmi ediyorlar bilmiyorum sonucda başkanları kötü işlerin ağa babalarından biri mafyacılık oynuyor heryerde. Devam etsnler böyle 3-4 sene sonra avrupa bile göremicez bunların sayesnde. Sonra en büyük fener diye sevinir hıyarlar. Allah umarım kurtarır bu pisliklerden bu ülkeyi

0|1
    0|1
    • Federasyonun has adamların harun soy ismini unuttum o kişi fenerli yöneticelerle akşam yemeği yiyor ve hakem ataması şikeciye veriliyor onuda geçtim adam kendi agzıyla ben fenerliyim diyor böyle şeref yoksunu bnlar.
      Para yediriyolar tabi başka ne olabilirki.

• Ortada büyük bir karisiklik var ama Galatasarayin yaptigi korkaklik ve terbiyesizliktir sen bu ligde playoffda finale kalmissin durum 3-3 ben hakemlere güvenmiyorum diyip maça cikmamazlik olmaz sen 3 mac almissin maden çekilecektir en basinda cekilseydin inşallah basketbol Fedarasyonu iyi bir ceza verir Galatasaray Türkiye basketbol liginin kalitesini zedelemeye kimsenin hakki yok yazik günah. bir besiktasli olarak benim görüşüm

0|1
    0|2
    • Bilader tek birşey maçları izledin mi?
      izlemediğin çok belli ve bariz.

2. maçta kaybetmemizi sağlayan hakemin final maçına atamnası ne hakem kıtlığımı var bu ülkede?
      AZiz yıldırım 3. maçta çıkıp hemen başladı federasyonu biz getirdik gerekirse indiririzde diyerek tehdit etmesi ve maçı kaybedeceklerini anlayınca Federasyonda harun diye biri var soyismini unuttum fenerli yöneticilerle yemek ymesi kameralara ben fenerliyim demesine ne diceksin. ?
      Bu korkaklık değil Onur şeref meselesidir. Galatasaray haksızlıklara boyun eğmeyerek en doğrusunu yaptı.
      Ne ceza verebilir ki bize sklemiyoruz federasyonu artık. Eurolig'e şampiyon olmasada çağrılan tek takım Galatasaraydır bunu bilmek lazım.
      Türkiye basketbol liginde Kalite mi var. ? Şahibeli bir ortam var.

• En basta dediğim gibi durum karisik fenerin malum geçmişte yaptiklari ortada ben sadece koskoca Galatasaray yakismadigini söylüyorum doğru kendinize gore hakli olabilirsiniz ama benim gorusumde bu bence yakismadi Galatasaray

• Galatasaray'a yakışmadı belki sana göre başkan doğrudur ama olması gereken buydu.
      Sonuçta oraya çıkıp küfür edilip oyuncu ve teknik direktöre tükürecekler can güvenlikleri yok anonsla sövmeleri sölenecek bunlar olacağına çıkmayıp şerefler gibi çekilmek en doğrusu.
      Sonuçta bunca şahibeli ortamda yine olacaklar belliydi

• Herkes kabul etsin ki Fb bu ülkede kayırılıyor. Koskoca Glasgow Rangers ile Juventusu şikeden küme düşürdüler siz hala bu ligdesiniz 2 sene avrupa cezası ile kurtuldunuz hala adalete fener yakmış

0|2
    0|0
  • Galatasaraylı olduğum için bir kez daha gurur duyduğum olay iyiki babam galatasaraylıymış. bilmeyenler için galatasaray evinde fenerle oynarken taraftar olaylarından sonra seyircisiz oynama cezası aldı. Bidahaki maç fenerin sahasındaydı aynı olaylar oldu ve fenerbahçe saha kapama cezası almadı Galatasarayda ayrımcılık yapıyosanız final maçına çıkmıyoruz kardeşim dedi ve fenerbahçe şampiyon olmuş oldu. şampiyonluk sizin olsun Cimbom başı dik devam eder.

0|0
    0|0
  • gelin düğüne gelmiyor :)

0|1
    0|2
  • korktukları için maça çıkmıyorlar kimse kusura bakmasın :)

0|1
    0|1
    • Korkmak mı yaa bir git.

Adalet ve şeref olmayan yerde işimiz olmaz

• Biz lige çıkmayız bir sene sonra en azından ligden takım çekiyoruz dedikmi bunu yaparız başkaları gibi yalandan ağlamayız.

haber okuyorum sitedende takip ediyorum..

• afferin size

• Çıksa ne yazar ))

0|0
    0|1
Yükleniyor...