Kapat

Bahceme Barfıx Cekebılmek Icın Bişiler Yapmak Istıyorum bılgısı olan buyursun?

Demirden Yaptırmak Ne kadar Tutar bılmedıgım ıcın Agaclarla Bısı Yapmayı planlıyorum Fıkrı Bılgısı olan varsa paylassın benı yonlendırsın Fıkrı olmayan Xper yazsın gecsın +1 daha vereyım yeterkı fuzılı konusmasın lutfen.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam hazır olanları da var fakat kendinde yaptırtabilirsin. Kalın profiller olur git sanayiye yaptır al eline kağıt kalem bir şekil çiz.

www.google.com.tr/imgres

www.google.com.tr/imgres

www.google.com.tr/imgres

3. linkte olan gibi bişey yaptırabilirsin hem az yer kaplar hemde işini görür. Fakat yaptıracaksan kaliteli bir şey olsun sanayiye git de adama böyle böyle resmi de göster ama malzeme dayanıklı olsun de beni çeksin filan kalın profiller olur onlardan yaptırırsın 10 numara olur senin iş. Standı yaptıktan sonra hemen diğer dükkanlarda boyacılar olur sprey boya ile istediğin renge boyatıver hemen cillop gibi olur. ya da kendin boyayabilirsin evde ama etraf batar haberin olsun. Neyse Bide barfixi tutacağın demirin kısmına sünger tarzı bir şey bul kapla öyle elini acıtmasın ya da al eldiven hem bileklerinde rahat olur kaliteli bir eldiven seni uzun süre idare eder.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• İki ağaç arasına sağlam bir kalın odun yerleştir uçları telgrafla İyice bağla
    al sana mis gibim barfix

0|1
    0|0
    • evet oyle dusunuyorum bende ama nasıl yapıcak hayla fıkrım yok. s ınternette de yok baktım

• yapamıyorsan bu siteden bir barfix aleti al http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=barfiks
      montala bir ağaca ya da bahçede bir duvara falan

• ıron gym var evımde barfıx cekebılıyorum ama muscle up yapmak ıcın te asadakı halı sahaya ınıp demırınde yapıyorum oyuzden bahceye uygun bısı yapıp muscle up ve benzerı hareketlerıde yapmak gelıstırmek amacım

Erkekler Ne Diyor 1

• Kapı barfiks demirleri var ondan al derim daha kullanışlı fiyatıda fazla bişi değil 20-25 falan

0|1
    0|0
    • var evımde var ıran gym memnunum ama bununla muscle up yapmak mumkun deıl tee gıdıyom asaya halı sahının demırınde yapıyom bende bahceme yapıcam. s nette aradaım bulamadım. s sorayım dedım

• Bilemiyorum bahçeye nasıl bişi yapılabilir

Yükleniyor...