Sporu bıraktıktan sonra kilo aldım tekrar başlayıp bırakırsam daha kötü olur mu?

ben 3 yıl boyunca badminton oynadım ve 1.70 boyunda 60 kiloydum çoğunluk yağ değil kas vardı. ama sınav notları falan düşmeye başlayınca sporu bıraktım. e haliyle vücut kendini saldı 2 ayda 2 kilo aldım kaslarım da gitmeye başladı. bu böyle olmaz dedim şimdi yaz boyu bir fitness salonundayım. ama yaz bitince okul nedeniyle yine bırakmam gerekecek. daha kötü olur muyum?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Spora bir kere başladım mı bir daha bırakmayacaksın. Yoksa böyle oluyor işte

1|0
    0|0
    • bırakmak zorunda kaldım ama ygs lys calısmam lazımdı

• umarım olur:D

• İnşallah :)
      Çok özel değilse paylaşır mısın istediğin üniversite ve bölümü :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Badminton oynarak zayıflayan ilk kişi olarak tarihe geçebilirsin ;) Ama sporun hiçbir zaman zararı olmaz. vücüdun dönemsel kütle kaybına veya alımına geçmiş olabilir. Bazı insanların yaz ve kış ayları arasında bir kaç kg fark olabilir. Ama sporun dönemselliği hiç olmayışından faydalı olacaktır! Şu an zayıf olduğunda söylenemez gerçekçi olalım. Spora devam...

1|0
    0|0
    • ben badminton oynayarak kilo vermedim ki :D balık etli olduğum için asla zayıf olamicam ki zaten :)

• bence kötü oldukça spora başla sonra yine bırak sonra yine başla sonra yine bırak

1|0
    0|0
  • Kassiz mi kaldin kiyamam

1|0
    0|0
  • Sporu dönem dönem degil yaşam biçimi gibi sürekli hayatında olmalı kilo olman normal

1|0
    0|0
    • spor şu sıralar dönem dönem olmak zorunda hayatımı bu sene sonunda bir düzene oturtuyorum o zaman sürekli yapıcam inşallah

• hahahaha :D:D hem spor yapmayı hem de bakımlı olmayı bilmeli insan :)

• Yani kız erkek farketmez vücut fit olmalı katılıyorum sana

• sanırım oluyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• elbette vücudunla dalga geçmiş gibi oluyorsun
    benim tavsiyem okula devam ederken bile spora devam edin ama 1 saate filan düşün sonrasında yine çalışırsınız birşey kaybetmezsiniz aksine kazanırsınız
    beyin daha iyi öğrenir. spor salonlarına gidemezseniz de evde birkaç hareket yapabilirsiniz

1|0
    0|0
    • evet tam olarak tabiri bu sanki dalga geçiyormusum gibi bir basla bir bırak vücut mal oldu :D

Yükleniyor...