Dünya kupasına erken veda eden ispanya hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dünya kupasına erken veda eden ispanya hakkında ne düşünüyorsunuz?

hollandaya 5-1 yenildiler ve dün şili gibi bir takımada 2-0 yenilip son 3 büyük kupanın sahibi 2008-2010- 2012- avrupa ve dünya şampiyonu ispanya neden gruptan çıkamadı nerde yanlış yaptılar sence?

ayrıca ben sevindim ispanyanın elenmesine benim favorim almanya ve hollanda brezilya ve arjantinde de bir şey yok bence

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkçası sevindim :) Meydan Almanya'ya kaldı. Almanyanın kazanmasını istiyorum :) Panzerler kesin finalde kapışır Hollanda ile :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Çokta iyi oldu çokta güzel oldu Hollanda şampiyon olsa bu kadar sevinmem yani o derece mutlu oldum

0|0
    0|0
  • cok iyi oldu :)

0|0
    0|0
  • erken veda ettiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • hak ettiğini düşünüyorum aslında haklısın bütün otoritelerin en iyi 3 takım sıralamasında ispanya vardı favorilerde ama mücadele etmeden kazanılmıyor futbol artık

• En son ispanya final oynamadığında ilkokula gidiyodum :D çok duygulandım, hala şoktayım. Bence sitede 1-2 gün yas ilan etmeliyiz. Ergenliğimi hegemonyası altında geçirdiğim takımın bu hallere düşmesi üzücü.

0|0
    0|0
  • Sevindim acikcasi dünya kupasini alirkende, avrupa sampiyonu olurkende sikici futbol oynuyorlardi.
    (Pas, pas, pas)

0|0
    0|0
  • hayal kırıklıgı oldu onlar icin ama iyi oldu :D

0|0
    0|0
  • Iyiki elendiler :) hollanda ve brezilyanın önü açİldı sonunda.

0|0
    0|0
  • Bence barça kötü olduğu için İspanya bir şey yapamadı bu dünya kupasında.

0|0
    0|0
  • Söylencektek kelime kendini dunyaya rezil etti

0|0
    0|0
Yükleniyor...