Sporla ilgili olan arkadaşlar buyrun:)?

Butun gunumu dolduracak spor programi hazirliyorum onerileriniz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• fitness+boks düşün :) ya da fitness+esneme germe+boks :) kendimden biliyorum gün boyu hep antremanlı gezmek demek :)

0|1
    0|0
    • Boks ve fitness baslayacagim nasipse az. kaldi tesekkurler.

• hadi bakalım :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne gibi bir şeyler istiyorsun? Ona göre yardımcı olalım lan.

0|0
    0|0
  • Şimdi sana yüzlerce sayabilirim ama Ne tür istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Tum gun aktif. olarak devam. ettirebilecegim karin omuz ve. kol icin saglam bir egzersiz. programi

Erkekler Ne Diyor 5

• sabah koşusu,,, germe hareketleri,,,,,,, akşam koşusu... ben bu kadar yapıyorum yetiyor yani kilo falan da almıyorum

0|1
    0|0
  • gereksız olur

0|0
    0|1
  • Tüm gün spor yapılmaz, üstelik sen bunu bir hafta boyunca yapmayı planlıyorsun. Kendini öldürürsün.
    Kilo vermek (yağ yağmak) amaçlı yapıyorsan, pestilin çıkar ve etkili sonuç alacağını düşünmüyorum. Kas yapmak için yapıyorsan, "over training" olursun ve kaslarını öldürürsün.

Günde 2-3 saat yeterlidir.

0|0
    0|0
    • Tum gunden. kastim o degil tabii. ki. o 3 saati 5 6 saate yayip guzel bir. sonuc. almak istiyorum

• Uzun. degil kisa tutacagim eyvallah hocam. Beslenme sekli nasil olmali bunu deateklemek icin

• Protein ağırlıklı besleneceksin, et ve et ürünleri; süt ve süt ürünleri tüketeceksin.

• karın kol omuz abes duruyor be kardeş yapıyorsan tum vicudu calıştır..

0|0
    0|0
    • Gogus yapili zaten omuzlar. biraz. daha genis durursa kollarda ona oranla buyurse gayet guzel olacaktir. Karnada biraz sekil vermem gerek.

• Bacaklar saglam altta sorunum yok ki zaten oyle yapacagim hocam sagolasin.

• sana şunu diyim babamın askerleri gelince ilk bir ayda 10 kilo verdik diyor bak ben 1ay gittim 87 kiloydum ilk başladıgımda 1ay sonra 75 kiloya düştüm sen hesap et artık

• bütün gün spor? günde 2 bilemedin 3 saat ayırsan yeter

0|0
    0|0
    • Tum gunden kastim tabi ki saatlerce eziyet degil. 1 bilemedin 2 saat arayla yapacagim maksimum 1 saatlik yorucu bir. program

Yükleniyor...