Squad yapayım mı yapmayayim mı? Bilenler yardım lütfen?

Ya ben bu squad olayını anlamıyorum. Basenim 115 ama boy uzun ordan kurtarıyorum fakat tepsi gibi yayvan duruyor. Küçülmesini istiyorum. Erimesini ve toplanmasını istiyorum. Aslında genel olarak Zayıflamak istiyorum ama basenler daha çok sıkıyor canımı. Yememe de dikkat ediyorum artık. Hergün yarım saat koşuyorum koşu bandında. Squad yapınca daha büyük popon oluyor diyorlar. Yapayım mı yapmayayim mı sasirdim arkadaş

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• basen var diyorsun da sırf kas değildir sanırım? sen YAĞ YAKICI hareketleri öğren önce, sadece squat değil bu. squat da gerekli elbet... 1000 tane de yapsan merak etme seni korkutacak kadar gelişmez o kaslar. çünkü vücud ağırlıyıla yapılan hareketler kasın kendisini büyütmez pek.
    erkekler mesela, büyüsün diye sırtında 50 kilo, 100 kilo ek ağırlıkla yapıyorlar bu hareketi ;)
    bir harekete bel bağlama.
    "t24", "shaun t insanity" gibi programlara yönel bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ilk önce kros kardiyo ki büyük ihtimal salona gidiyosun kardioya ağırlık ver yürüyüş crossmachk sonra ayakta geri squat ile istedigine tam düzenli ve salon hocası nezaretinde kavuşabilirsin çokta kafana takma çoğu kadın senin sahip olduğuna ameliyatla sahip olmaya çalışıyolar bu bir kusur değil rahat ol.

0|0
    0|0
  • Squad bir sıkılaşma programıdır
    eger vücudundaki sarkıklardan şikayetin varsa yapmanı öneririm

eger yaparsan popon büyümez korkma :)
    sadece toplanır sıkılaşır yani yuvarlak popo öyle düşün :))

0|0
    0|0
  • Squat şekil verir ama önce biraz küçül istersen. Yürüyüş, bisiklek ilk etapta senin işini görür. Daha sonra da Squat yapmaya geçer şekillendirirsin.

0|0
    0|0
  • yaparsan görüntünün cok daha iyi olacagını göreceksin

0|0
    0|0
  • Maşallahın var aşure kazanı mübarek yap ama önce koş erit sonra Squad yap sekil versin

0|0
    0|0
  • popon buyumez kalkık olur canım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yap,. güzel bir hareket. Birkaç kas grup çalıştırıyor. Ben 50 den başladım, şu an 130 yapmaktayım. Çok zor, ama sellülit ve toplama müthiş. Bende 1.5 ay önce başladım ama bu hareketi sevdim. Basit ama yetkili.

0|0
    0|0
  • Yapma. İlk bi' tempolu yürüyüşten başla sonra koş. İlk erit. 115 nedir la.

0|0
    1|0
Yükleniyor...