Boksa yazilmak icin? Soru basligi kisa?

Gereken kurallar varmidir yazilmayi dusunuyorm. Stres atmak için ve kendimi korumak adina iyi bir spor:)

0|0
1|23

En İyi Erkek Görüşü

• 9 Sene Spor hayatım var 6 sene kung-fu 3 sene taekwon-do siyah kuşak 1. dandayım spor güzel bir şey bence ayrım yapmamak gerek her spor dalında rahatlama oluyor ama söz konusu savunma diyorsan kung-fu nun üstüne bir spor tanımam çok geniş kapsamlı ve tamamen kişinin becerisine ve kendisini geliştirmesine bağlı bir spor

0|0
    0|0
    • Bursa dan boyle delikanlilar cikiyormuydu fhdybejfyjfgv kralsin

• Bunun Bursa ile ne alakası var böyle delikanlılar çıkıyor muydu derken - Bunu neden böyle kıyasladın ki?

Erkekler Ne Diyor 22

• En iyi spor stresinide atarsin ben kick boks yapiyorum vucudada cok faydali onceden yapman gereken birsey yok yani sadece eldivendi bandajdi dislik falan temin edersin ki cogu klup kayit oldugun zaman sana belirli bir miktar karsiliginda kendileri veriyor yani direk baslarsin

0|0
    0|0
  • ne kuralı kanks parayı werıosun kayıdı yaptırıosun

0|0
    0|0
  • 2 sene box yaptm diğer dallar içinde en iyisi, Kick Boks, kung Fu falan da yaptm Aikido hepsini yaptm ama Boks bambaşka eve aldım torba, spor hakkında herseyi sorabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Boksta darma duman olursun :) O güzelim yüzüne yazık edersin. Eğer kendimi savunacam diyosan bayanlar için en iyi önerilecek spor tekvandodur. Bunun yanına ek sporlarda öğrenebilirsin. Umarim yardımcı olabilmisimdir

0|0
    0|0
  • Herhangi bir kural gerekmyor. Yalnız hocası bilgili bir salona kaydolmanı tavsiye ederim. Tecrübeler :)

0|0
    0|0
  • Boks filan hikaye Judoya git sen :)

0|0
    0|0
  • bir spor klubunden rahatlikla bilgi alabilirsin. Ama sana boksu degil de biraz daha siddet icerigi az olan taekwondo veya karateyi oneririm :D

0|0
    0|0
  • AİKİDO tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Sert hatun olcam desene şuna sen. d hadi bakalım hayırlı olsun şimdiden

0|0
    0|0
  • kendini korumak adınaysa aikidoyu öneririm

0|0
    0|0
  • yazıl bencede orda birde dayak ye sonra zaten kaçarsın :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yazılmanı tavsiye ediyorum ve sende tam bir bokscu tipi var,<3

0|0
    0|0
  • git konuşş zaten derler

0|0
    0|0
  • kızlara krav maga daha çok yakışıyor

0|0
    0|0
  • tavsiye ederim çok güzel bir spor bende yazılmak istedim fakat hiç zaman ayıramadım :)

0|0
    0|0
  • manyakmısın nesin mk git diliş naskış kursuna yazıl :D

0|0
    0|1
  • Karma dövüşe git en iyisi :D

0|0
    0|0
  • Kural yok, zaten sizi maçlara çikarmazlar antremanda da stres atarsin :)

0|0
    0|0
  • kuralı kaidesi yok giidcen yazılcan dayağını yiyip oturcan ;)

0|0
    0|0
  • Boks iyidir iyi ;)

0|0
    0|0
  • kural yok iyi bir spor salonu bul fiyattta anlaş sonra başla :D

0|0
    0|0
  • 1. kız olmamak
    2. beşiktaşlı olmamak
    3. ismi gizem olmamak

0|0