İkizler burcu kadını hangi erkeklerle iyi anlaşır?

Baktım herkes astolojiden soruyor bende kendi burcumu sorayım dedim :-) İkizler burcu olarak hangi erkeklerle anlaşabilirim?

Tam olarak güneş burcum ikizler

yükselenim ikizler

ay burcum da oğlak... (bana göre çok zor bir kombinasyon ikizler ile oğlak) :-D

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• tatlım ateş veya hava grubu bir burç ekeğiyle iyi anlaşır. Özellikler aslan ve terazi erkeğiyle dostlukla başlayan ve sonra sağlam bir ilişkiye yön verilen ilişkilerie arkadaşlarımın hayatlarında tanık oldum. Bir akrep kadını olarak diyebilirim ki ikizler kadını aslında özel ilişkilerde uyumlu bir partnerdir.Dost selamlarımla sağlıcakla kal...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bugün akşam hep birlikte boğaz köprüsünden atlıyoruz. Gelirsin her halde ! Burç ve yükselen burç konusunu bir aşama ileriye taşıyıp bir de ay burcu çıkardın yahu başımıza. Önümüzdeki günlerde diğer gezegen burçları gelebilir karşıma, kendimi hazırlayayım bari.

1|0
    0|0
  • TErazi yay ve balıkla cok iyi

0|0
    0|0
    • Yay erkekleri benden uzak olsun :-D

Terazi erkekler bana cok yumusak geliyorlar ya hep eziyorum onlari hihi

Balik cok fazla duygusal oluyormus ya...basa cikamam ben onun o haliyle :-D

• ay burcum oglak :-D

• bir ihtimal iyi

• Bilemem lakin ikizler ve akreple pek bir zıt oluyoruz ama bu zıtlıkta çekiyor enteresan

0|0
    0|0
  • bende ikizler burcuyum ama suana kadar anlasabilecegim birisine denk gelmedim bulunca soylerim

0|0
    0|0
  • uzun boylu , yakışıklı , karizmatik , parası olanlarla iyi anlaşırlar =)

0|0
    0|1
  • gaçın la gaçın.

1|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• koç ve yaylardan uzak durmalı bence ama onları çözebilecek enerjisi varsa üstüne gidebilir sonuçta muhteşem olabilir. İkizler burcu olarak iyi anlaştıgım tek burç aslan :)

0|0
    0|0
  • bende ikizler burcuyum boğayla anlasamıyorum o kesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...