Kapat

Kısa sürede kas yapmak... Lütfen cevaplayın beyler?

Arkadaşlar ne spor salonuna nede spor aletlerine para veremem
, bir dambıla bile para harcamak istemiyorum. Bunlara para vermeden doğal yöntemlerle evde 2 ayda falan kısa sürede nasıl kas yapılır, baklava, göğüs kası , kanat vs. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka öncelikle düzenli beslenmelisin dikkatli beslen bunun yanı sıra ellerini, kollarını, bacaklarını çalıştır ardından şınav ve mekik çek çok büyük faydası var alabiliyorsan 5-10 TL'ye bilek için yay al inanılmaz kuvvetlendiriyor kolları be bilek kısmını böylelikle büyük faydası olacaktır kanka iri kemik mi yoksa ince kemiklimisin? Ben arkadaşımda 25 KG'lik demir ayarlamalı Dumbell takımı aldım, internetten Revofle Xtreme diye bir alet aldım ayrıca omuz ve bilek yayı aldım inanılmaz kuvvelendiriyor ben ince kemikli birisiyim fakat benden iri yarı bir adamı rahatlıkla indirebilirim bende 172 boyunda, 63 Kg ağırlığında birisiyim fakat spor salonunda 1 haftada yaptığını, evde aletlerde 1 ayda yaparsın sen birde alet alamam diyorsun daha uzun sürer ama pes etme.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Kas yapmak düzenli çalışmayla ve vücudundaki yağ oranının belirli bir oranın altında olmasıyla olur. Daha çok kas yapmak için özel beslenme programları ve besin takviyeleri sporu desteklemek için kullanılıyor. Kaslı bir vücut için düzenli spor ve doğru beslenme çok önemli. Tek başına evde bunu sağlıklı olarak yapma şansın malesefki pek yok. Öyle kulaktan dolma ve tecrübesiz bir şekilde yapılan ağır egzersizler kalıcı sakatlıklara kadar bir çok hasara neden olabilir. En süper salona da gitsen, en iyi uzmanlarla da çalışsan 2 ayda mucizevi bir şekilde hiç yoktan süper kaslara sahip olamazsın.

0|1
    0|1
  • internette kas egzersizleri var onları izlesene. niye burada vakit harcıyon

0|0
    0|0
    • benim bulduklarım işe yaramıyo ki

• vala ben bir ara evde şınav cekıyodum göğüs ve kol kasları ıcın iyi gelıyodu. dene ıstersen

• zaten onu yapıyorum ya

• Ya millet yıllarını veriyo bu işe sen 2 ayda kas yapmak istiyosun

0|0
    0|0
    • evet ne var bunda olamayacak bişe değil çok çalışmayla bazı ünlüler yapıyor

• Haksızlık ama uyuz oluyorum öyle yapanlara

• bence haksızlık değil, taktik bilmek

Erkekler Ne Diyor 6

• Herkes ezbere konuşmuş sanirim ben 1.70 boyunda 62 kiloyum birgun boyunca adonis kasi icin birtane hareket var onu yapmistim ama surekli ayni hareket ilk gun kendimi zorlamistim hep 2. gunden itibarende set halinde yapmaya basladim o hareketi mobilde olmasam fotograf atardim ama senin vucudun nasil kac kilosun ona gore birseyler soyliyim

0|0
    0|0
    • Adonisim 4 gunde belli olmaya basladi ama ara verdim is saatlerim kotu oldugu icin

• süpermiş :)

• Bana mesaj atarmisin ozelden anlatayim

• Kas yapmak terimi kişiden kişiye göre değişir. Boy, kilo ve yağ oranına bakılarak bir program hazırlanabilir. Yağlı bir vücuda sahipsen öncelikle yağ yakmalısın. Bunun için koşmalısın. Evde doğal egzersizler -şınav mekik vb.- yapabilirsin. Egzersiz yapmadan 1 saat önce bol proteinli besinler tüket. Aynı işlemi egzersizden sonra yap. Düzenli egzersiz yaparsan bir nebze olsun etkisini görebilirsin diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Baklavayı geç. yapamazsın. göğüse gelince işe yaramaz 3 bağıda şınav ile çalıştıramazsın. kanata gelince dambıl seti şart.

0|1
    0|0
    • sağolun

• ama imkansız diye birşey yok. doğru beslen ve belirli flexible hareketlerle vücudunu şekle sokabilirsin. hatta şişirebilirsinde. Şekilsiz olmasındansa hiç olmasın daha iyi. en iyi hali orantılı çalışılmış halidir. ama şuda var. kuvvetlenirsin. herşey vücud demek değil. Üçgen olmazsın ama çoğu üçgenden daha kuvvetli olursun hatta iki kat. kas gücü artabilir.

• Sen çok beklersin...

0|0
    0|0
  • Yapamazsın imkansız şınavla mekikle olmuyo o işler

0|0
    0|0
  • 1 aya kas yapılmaz ancak kasları parçalarsın mahvolursun bu hyaz unut bunu :)

0|0
    0|0
    • sertlik olsa o da yeter, tam belli olmasına gerek yok

Yükleniyor...