İspanya elendi yorumlarınız neler? Portekiz ne yapabilir?

Öncelikle belirtmeliyim ki bu teknik direktör tamamen torpilli oyuncuları isim yapmış oyuncuları kadroya alıyor.

2) İlk 11 her zaman hatalı oluyor.
3) Tiki taka'nın deri 2012 de bitmiş olmasına rağmen inatla barcelona gibi bu taktiği oynatmaya diretmesi.
4) Artık takımda daha az barcelonalı oyuncu var ona göre taktik belirlemesi lazımdı barcelonalı oyuncular dışında o taktiğe tek uyan Silva'dır. Diğer oyuncular tiki takayı oynayamıyorlar bile.
5) Takım çok ruhsuz bir kaç kişi dışında.

Olası senaryolar

1) Teknik direktörü değiştirecekler ve ardından oyun sistemi değişecek.

Çözüm
1) Oyun sistemi değişmeli
2) Teknik direktör değişmeli
3) Real Madrid, Real Sociedad, Valencia, Malaga, Atletico Madrid gibi ispanyol takımlarından da oyuncular alınmalı.
4) Real Madrid'den Nacho, Carvajal, Isco, Asier, Morata ve Jese kadroya alınmalıdır.
5) Torpilli oyuncular kadroya girmemeli.

İspanyanın dünya kupasını alamayacağını biliyordum fakat en azından gruplardan çıkar sanıyordum. Kupayı kaybedersin tamam adamlar doymuş artık diyeceksiniz fakat nasıl bir tokluk ise gruptan çıkamayan yıldızlarla dolu bir İspanya takımı var rezalet bence.

Portekiz hakkında düşüncem ise
Coentrao sakat
Pepe kart cezalısı
Ronaldo zaten Almanya maçında bile sakat sakat oynadı doktoru uyardığı halde. Perez'in acilen devreye girip Ronaldo'nun oynamasını engellemesi lazım. Kalıcı bir sakatlık yaşayabilir. Ronaldo bu kupayı kazansın isterim elbet ama Real Madrid önceliklidir benim için. Zaten Portekiz'in ilk 11 inde Almeida var Arjantin'in yedeği Lavezzi kadro kalitesi te buradan belli oluyor. Ronaldo daha ne kadar sırtlayabilir Portekizi tek başına?

Zaten bu kupayı
Brezilya, Arjantin ve Uruguay kazanamayacağı kesin.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kupa oynanmaya başlamadan öncede söylediğim gibi, Almanya ve Hollanda favori
    Brezilya ise ülke avantajına sahip.
    Bunların dışındaki ülkeler için biraz daha şansa ihtiyaç var.
    İspanya zaten belliydi bu duruma geleceği.
    Barcelona modeli ve onların üstüne kurulu bir sistem, Barcelona oyuncu fizik ve mental yapısı ile sonlandı. Barcelona gibi yeniden yapılanma ile yine en favoriler arasında olabilir.

0|0
    0|0
    • barcelona yeniden yapılanmaya girdiği doğru fakat ispanyol oyuncuların çoğu yok barcelona da artık. Tabi artık barcelona da alt yapıdan ispanyol oyuncu yetişmiyor. Real Madrid'den oyuncu alacaklarını düşünüyorum; Carvajal, Isco, Asier, Nacho, Morata ve Jese gibi. Castilla dan Medran var o da güzel ama daha kanıtlaması lazım kendisini.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• iddia ediyorum bugün cazorla-koke-mata üçlüsünden en az ikisiyle başlansaydı, pedro gibi bir mahlukattan kurtulsalardı şili'yi yenebilirlerdi. şimdi, iniesta çok efendi adam ya ona da laf getirilmez ama bu formdaki iniesta da saydığım adamların yanında yedek oturmalı.
    ortasahana fabregası hücum hattına mata-cazorla-koke gibi adamları koyabiliyorken hala busquets pedro ve formsuz iniesta kovalarsan böyle pastırmanı çıkarırlar.

0|1
    0|0
    • Katılıyorum aslında Costa da çıkmalı çünkü tiki taka ya uymuyor costa. Gerçi ence benim gözümde Torres costadan daha iyi Torres en azından çabalıyor kendi pozisyonlarını yapıyor. Costa da o yok ayağıma top gelsin kaleye yuvarlayayım tarzı bir oyuncu umarım Chelsea transferinden vaz geçer.

• İspanya elendi ama bu kötü takım olduğunu göstermez. Ama karşılarında kupayı onlardan daha çok isteyen takımlar vardı. Ben kupada Portekiz i tutuyorum ama işleri zor kadro sıkıntıları var.. Kupayı Almanya kazanıcak, kesin biligidir, kaynak benim. Son 4 takım Almanya, Hollanda, Brezilya ve Belçika olur.

0|1
    0|0
  • o real madrid saydigin topculardan ancak morato ilen carvajal oynar ancak. Portekize sans dahi tanimiyorum.2004 yunanistana gayet iyi kadrosuyla yenilen takimdan hayir beklemem. Uruguayda ne kadar iyi bir takim oldugunu gosterdi Kosta Rika karsisinda :D. Ama diger favori takimlarin hala sansi var.

0|0
    0|0
    • Isco, Nacho ve Jese'yi bilmediğin kesin. Jese sakatlanmasaydı %90 milli takıma alınacaktı zaten.
      Uruguay zaten kazanamaz diyorum :)

• hepsini biliyorum iscoyu atlamisim zaten aralarindaki en iyisi o

• her taktiğin bir ömrü oluyor bir tek almanlar nedense sürekli bir şekilde final yarı final görüyorlar. zaten bu kupada hollanda almanya favori gibi ispanya ilk maçta belli etti kendini.

0|1
    0|0
  • İspanya ambargo koymuştu. Ekenmesi iyi oldu.
    Barcelona kötü bir sezon geçirdi onun etkisi büyük. + kadro secimi de yanlış.
    Arjantin tek favorim.

0|1
    0|0
    • Arjantin'in geçen ki maçını görünce korkuyorum ben adamlar gol attıktan sonra beklediler bütün ilk yarı

• Benimde hiç hoşuma gitmedi ben 90 dk boyunca baktım. Düzelirler diye umud ediyorum.

• tecavüz ettiler işte ne geveliyosun

0|0
    0|1
    • İspanyol değilim ki ben :) Portekizi destekliyorum önce ki yorumlarımda da en baştan demiştim daha turnuva başlamadan önce.

• hep ayni taktikle oynuyorlar bu yuzden elendiler

0|0
    0|0
  • sen burada harcanıyorsun git 2. ligde takım çalıştır

0|0
    0|0
  • ispanyaya çok iyi oldu, portekizde bir sonra ki uçakla ülkesine döner :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...