İspanya'ya yazık oldu ne dersiniz?

Elenmesine üzüleniniz var mı? Cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 16

• busquest gibi bir balta yerine fabregasla başlayıp yaratıcılığını 2 katına çıkarabilirdi

0|2
    0|0
    • adam kendi takımına ülkesine gol soktuklarında gülüyor mantık 0 ne anlasın fabregas ı bisküviyi :D

• kesinlikle katılıyorum. bu sefer hollanda alacak gibi onun grubuna düşünce de haliyle perişan oluyosun ;)

0|1
    0|0
  • hollanda maçının etkisinden çıkamamışlar. üstüne del bosque nin yanlış kadro yanlış değişiklikleride eklenince kaçınılmaz son. şampiyon italya :D

0|2
    0|0
    • Hollanda maçının etkisinden çıkamadıkları bariz bir biçimde ortadaydı evet. Bir de İspanya'nın forvetleri etkisizdi. Diego Costa bekleneni vermediği gibi Torres ondan daha da kötüydü.

• favori italyaa :D

• Yazık falan olmadı kıl oluyom bu ispanya ya Avustralya bile daha zevkli futbol oynuuor top çevirmek tek bildiği sıkıcı futbol oynuyorlar

0|1
    0|0
  • Hiç te yazık olmadı, hiç üzülmedim, çok sevindim. Asıl Şili yenilse üzülürdüm çünkü İspanya 'ya futbol dersi verdiler...

0|1
    0|0
    • Vaay! Q7 ha! İşte asıl ona yazık ettiler. Çıkıp sahanın ortasında çay içse kabulümdü Q7. Varlığı yeterdi. O varsa umut her daim vardı.

• "Hiç kimse Beşiktaştan büyük değil" diye diye en kaliteli oyuncularımızı harcadık.

• Geçmişe değil geleceğe bakmak lazım sonuçta yapacak hiç birşey yok..

• aksine mutluyum

0|1
    0|0
  • Hiç üzülmedim. Sevindim aslında :)

0|2
    0|0
    • Neden?

• Ama favorilerin finallere kaldığı kupanın seyri daha hoş oluyor.

• Almanya ve Brezilya favori. Onlar da kalacak zaten finalde :)

• Onlara herşey müstehak

0|1
    0|0
  • pis ispanyollar en sonunda hakettikleri yerdeler kupa dışı :DD

0|1
    0|0
  • gol attılar da hakemmi vermedi kazansalardı

0|1
    0|0
  • Patates oldular iyi oldu favori arjantin

0|1
    0|0
    • Almanya veya Hollanda bencede.

• Arjantin çok iyiydi. Almanyaya nispeten daha bile etkiliydiler diyebilirim. Maçın başından itibaren ileride Lavezzi-Agüero-Messi üçlüsüne yer verilseydi Arjantin kupayı alabilirdi. Almanya'da Klose, Özil, Toni Kroos çok etkisizdiler. Açıkçası Almanya'nın kupayı kazanmasına hiç sevinmedim. Arjantin kazansa daha iyi olurdu.

• Maalesef forvet de higuain yerine tevez olsaydi şu an sevinen Arjantin olabilir di o gol kacmamaliydi ama yapicak bisey yok tebrikler :)

• Sevgilimden ayrılsam bu kadar çok üzülmezdim yeminediyorum...

0|1
    0|0
  • Her sene taktik tutucak diye bişey yok :D

0|1
    0|0
  • bombok oynadıklarını oyunun karşılığını en güzel şekilde aldılar:D

0|1
    0|0
  • Çok sevindim, defolup gitsinler
    2010 dünya kupasında ispanya-şili, ispanya-paraguay, ispanya-almanya maçlarında, ispanyanın nasıl kollandığını hala unutamıyorum. Bu maçta bile hakem inceden kolladı ispanyayı, hakem adil olsa xabi alonso yu atardı oyundan.

0|1
    0|0
  • şaırdım ben açıkçası

0|1
    0|0
Yükleniyor...