Son şampiyon İspanya, Dünya Kupasından elendi. Ne düşünüyorsunuz?

Del bosquenin ne yapacağını bilmeden kupaya geldiği belliydi bence benim favorim hala Hollanda siz ne düşünüyorsunuz..

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum del bosque ve ekibi başarıya doymuş. şili haklı bir galibiyet aldı. zaten böyle sürprizler olmasa kupanın tadı olmaz bence. beni asıl düşündüren türkiye milli takımı neden yok?

0|0
    1|0
    • Aynen katılıyorum. Yenilirken bile kimse bir yerini kıpırdatmıyo sanki kimsenin umrunda değil..

• Dostum türkiyede futbolda cadı kazanı milli kadroya bak nerdeyse yarısı gurbetçi futbolculardan oluşuyor hani nerde bizim çok bilmiş gururlu ve onurlu antrenörlerimiz tek suçlu illa milli takım antrenörlerimi? anadolu klüplerinden 19 yaşındaki oyunculura milyon dolarlar teklif ediliyor bunların çoğu şımarıp eriyip gidiyor onlara bu durumu açıklaması gerekenler daha çok onları şımartıyor bence bu bizim birazda karakterimizde var?

• Aynen öyle. Türkiyede hiçbir yerde olmadığı gibi futbolda da sistem yok. Kimse ne yaptığını bilmiyor. Aziz yıldırım hala Salih uçanı satmadım diye havalara uçuyor o salih uçan br gün yıldız olsun adımı değiştiririm. Ama gitseydi yine bir şansı vardı. Böyle cahiller yönetici olunca futbolcular ne yapsın.

Kızlar Ne Diyor 2

• ben şaşkınım valla ama iyi oldu diğer takımlara da şans vermek gerek tabi :P

0|1
    0|0
  • Almanya Hollanda finalde kapisir.
    Gonlum Hollanda'dan yana. lakin Almanya alir gibi.

0|1
    0|0
    • Aynen ben de Snijder yüzünden Hollandayı tutuyorum. Ama bana da almanlar alır gibi geliyor :(

• Hahaha yok sahsen tanimiyorum. ama burada ki gururumuz diye bilirim ;)

• iyi adama benziyo. snijderi çalılştırmış öyle diyodu :))

Erkekler Ne Diyor 16

• hayırlısı buymus demek kanks

0|1
    0|0
  • kalecisi kovasillas

0|0
    0|0
  • İspanya futbolu finish :D :D 2008'den 2013'e kadardı :D bunu barcelona'dan görüyorduk. aynı taktiği milli takımlarına taşımışlardı ancak barcelonada guardiola'nın gitmesi=ispanya milli takımının bitmesiydi :) artık ispanya büyük bir takım değil, ancak kulüp bazında üst sıralarda olabilecek bir ülke

0|0
    0|0
    • Bence xavi yaşlandığı için bitti ispanya guardiolayla alakası yok

• ama ya mili takımlarda niye değişiyor durum? hiçbir futbolcu varlık gösteremez oldu :) mesela bak ramosa realde başka ispanyada başka. sebep system :D :D tabi xavide etkiler dolaylı olarak sonuçta defans ile hücum arasındaki bağlantıyı sağlıyordu

• Orası kesin zaten dedim ya en başta del bosquenin ne yaptığını bilmeden futbol oynatıyor.

• ben Almanya diyorum finalde hollandayla oynayacak :)

0|0
    0|0
  • Bu oyunla hiç şaşırılmaması gerekir

0|0
    0|0
  • İspanya elendi mi? 0.0

0|0
    0|0
  • Yazıık olmuuşşşş :D :D :D

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • Meydan Almanya'ya kaldı. Finalde kesin kapışır. Almanya'yı destekliyorum doğrusu...

0|0
    0|0
  • hollanda şampiyon olmaz bir cacık yok la bugün gördük :)

0|0
    0|0
  • Almanya kazanacak :)

0|0
    0|0
  • ya almanya ya ispanya diyodum ama erken süpriz oldu

0|0
    0|0
  • Kupanın sahibi belli; Almanya.

0|0
    0|0
  • Futbol, işte böyle bir şey birader.

0|0
    0|0
  • Hollandadan bir cacık olmaz. Kupa zaten almanyanın.

0|0
    0|0
    • Bence o kadar emin olma

• 22 yaşına göre o kadar iyi değil ama max fizik kalitesiyle oynuyor. Türk futbolunun 5 misli üstünde futbol oynadığı net.

• Ayrıca gaal beni giderken uniteda götürüyo sinyallerini verdi :D

• O kadar favori İspanya dedik ama bak sen şu işe..

0|0
    0|0
Yükleniyor...