Memura verilen zamma ne diyorsunuz?

valla ben çok bile diyorum! Neden mi? Günün birinde ormanda yangın çıkmış yangını gören maymun almış yavrularını çıkmış ağaca burada güvendeyiz aşağıda kalanlar düşünsün demiş! Fakat yangın bir süre sonra ağaca ulaşmış bunu gören maymun almış yavruları daha yukarı çıkmış fakat yangın ağacın büyük bölümünü kaplayınca yavrularıda bırakıp en tepeye tırmanmış bir süre sonra yangın dayanmış kuyruğuna maymun başlamış feryada! Bu ülkenin maymunuda kamu çalışanları bence yıllardır biz yani hazineden geçinmeyenler bu hükümetin vatandaşına nasıl zulmettiğini ekonominin hazineye bağlı olmayanlar için ne kadar kötü olduğunu söylüyoduk ama altları kurular oyları akp ye verip yüzleri kızarmadan destekliyolardı şimdi ise feryada başladılar bence bu rakam bile onlara çok hemde cook çooook!

Güncellemeler:
lookıng! Arkadas anlasılan kamuda calısansın! Benımde bırcok yakınım kamuda! Ben maymunsunuz kahrolun yuuuh demedım! Konuyu saptırma! Bu oyku memurların durumunu anlattıgından kullandım! Yoksa bende bılıyorum bu ulkenın kralı oldugunuzu!
memur olupta gercegı gorenlerıde tenzıh edıyorum!
lookıng! Ne ayaksın bılmıyom ama sunu bılıyorum kı lafı tersınden anlayansın! Bu arada bu ulkenın kralı degılsınız! Oyle oldugunuzu sanıyonuz! Dedıgım gıbı gercegı goren memurları tenzıh edıyorum! Lafım lookıng gıbılere

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Sadece guluyorum.Turkiye'nin durumu cok iyi diyen adamlar is memur zammina gelince ekonomik kriz var diyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Sadaka veriyorlar sanki. Çocuk kandırır gibi 3-5 kuruş atmaya çalışıyorlar işte. Yazık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• evet aradaş bu ülkenin kralıyız sen de olsan olsan soytarısı olursun.Senin kamu görevlisinden anladığın belediyede, vergi dairesinde orda burda 8 5 mesai yapan insanlar anlaşılan.Sen kimsin ki; 3 kuruşluk maaşla elin iti kopuğuyla uğraşan polisin, dağ bayır gezip ailesini çoluğunu çocuğunu görmeyen askerin, 2 kuruşla it kopukla uğraşıp üstüne dayak yiyen öğretmenin aldığı buçuklu buçuklu hatta 6 aydır alamadığı zammı çok görüyorsun...

0|0
    0|0
  • Herkesi aynı kefeye koyman saygısızca, küstahca ve kabul edilemez. sorunda "bazı memurlar" ibaresini kulanman gerek.

0|0
    0|0
  • Senin bu maymun benzetmene bir şey derdim ama neyse...Önce ağzını topla doğru düzgün benzetme yap!

1|0
    0|0
  • ha memur çocuğu haa .. çocuğu ikiside aynı rezillikde bilip bimeden konuşanlarda cabası.

1|0
    1|0
  • şaka gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...