Lazer epilasyon yaptırdınız mı?

lazer epilasyon yaptırdınız mı? hangi bölgenize yaptırdınız

yaptıranlara soruyorum: faydasını gördünüz mü

yaptırmayanlarda yaptırmayı düşünüyor musunuz

lütfen ciddi cevaplar verelim..

• Koltuk altı
    40% (8)0% (0)35% (8)Oy Ver
  • Kaş/bıyık
    10% (2)33% (1)13% (3)Oy Ver
  • Özel bölge
    40% (8)33% (1)39% (9)Oy Ver
  • Bacak
    10% (2)34% (1)13% (3)Oy Ver
  • Kol
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben özel bölgeme ve koltuk altına yaptırdım.Anlık bir acı oluyor yaptırırken ama öyle bir acıyor ki resmen çıldırdım ben.Ama dediğim gibi anlık bir acı oluyor. Koltuk altı kalbe yakın olduğu için acıyor. Kasık bölgesi de çok hassas olduğu için acıyor.Bacaklar falan acımıyor onu da denedim sonra bırakmıştım. İşte lazer yaptırdıktan sonra 2-3 ay orada hiç tüy çıkmıyor fakat sonra birden öyle bir hızla çıkıyor ki anlatamam.Eğer tüylerin çok kalın ve siyahsa yaptırmanı öneririm çünkü ağda başa çıkmıyor.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• merhaba iyi qeceler benım kız arkadasım yaptırdı ama hiiiiiiiiiiiç bır değişiklik olmadı çok araştırdı yaptırmadan kesın çözum fılan dedıler herkez ama yok maleseff :(( ama şöyle bır durum var kıl kalınsa ve çoksa malum bölgelerde azaltıyor ama tamamen dıye bir şey yok hayır normalse kıl vucudunda bu kezde hiiiiç faydası olmuyor kımbılır kışidedn kişiye değişiyoduk belkıde karar senın 2 bın lıra para verdım bıde ona ama tırt yanı canlı şahidiyim bu durumun :((

0|0
    0|0
  • Bnde yptırmıştım lazerle tabi ufak yanak bölgesi =)

0|0
    0|0
  • Kaş/bıyık

0|0
    1|0
  • Yaptrmadm. Yaptırırsam totomu hedef alırım.

0|0
    0|0
  • evet götüme.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yaptırmayı düşünüyorum ama radyosyona maruz kalma durumu biraz kafamı kurcalıyor

yaptırırsam zaten koltuk altına yaptırıcam ama orasada kalbe çok yakın o yüzden hala kararsızım

0|0
    0|0
  • Yaptırmayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır yaptırmadım

0|0
    0|0
  • yaptırmayı düşünüyorsan tavsiye ederim bende komple gidiyorum geçen ay ilk seansıma girdim bikini bölgem tamamen döküldü 2.seansıma gidicem bikaç gün sonra ama hiç bişey yok :D

1|0
    0|0
  • Bacağıma yaptırdım iki kere. Büyük bir azalma oldu. Yakında yine yaptıracağım.

1|0
    0|0
  • Yaptırmadım henüz.

0|0
    0|0
  • Yaptırmayı düşünüyorum ama şimdilik beklemedeyim. Philipsin evde kullanılan lazer epilasyonları çıkmış, onla ilgili araştırma yaptıktan sonra kararımı vericem.

0|0
    0|0
  • Koltuk altı, bacak, özel bölge yaptırdım çok çok rahat kesinlikle tavsiye ederim

1|0
    0|0
Yükleniyor...