Body yapan arkadaşlar yardım. Nanobolix Carnibolix L carnitine hakkında?

Erkek arkadaşım adına soruyorum. Nanobolix Carnibolix L carnitine kullanan veya duyan var mı? Gerçekten etki etti mi? Kaç ay veya hafta içerisinde etki etmeye başlıyor?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• yağ yakımına yardımcı olur ben haftada 2 kere kardiyodan yarım saat önce 100ml sıvı olarak alıyorum etkisini 2 hafta içinde gösteriyor tabiki yediğine içtiğine dikkat etmen koşulu ile. yalnız fazlası ciddi zararlı. VÜCUDUN ZATEN BU MADDELERİ ÜRETİYOR. o yüzden fazlasına gerek yok.

0|0
    0|0
    • Peki teşekkür ederim. Erkek arkadaşım haftada 4 gün gidiyor ve kapsül şeklinde alıyor. Ama sadece gittiginde degil her gün alıyor. Kilo vermek için alıyor sence sadece antreman öncesi mi almalı

• ağırlıktan ziyade koşu yaptığı günler alırsa daha etkili olur hatta koşunun sonuna karın egzersizi de eklesin. antrenmandan 30 veya 45 dakika önce bir kapsül alır. her gün almasını ben önermem ama kendi bilir tabi hele antrenman yapmadığı günlerde hiç almasın. dediğim gibi vücut üretiyor bu maddeleri.

• Tekrar teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhaba
    Bu tür ürünler iyi bir beslenme ve antrenaman programıyla birleştirilmedikçe kayda değer bir etki sağlamaz. Kaldı ki beslenmeniz iyiyse zaten kilo verirsiniz. Şahsen ben bu ürünleri diyetin en sert olduğu zamanlarda son darbeyi indirmek için öneriyorum
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Yağ yakıcı ben tavsiye etmem bu tarz şeyleri, bu gibi yapay şeylerden uzak durmak gerek.

0|0
    0|0
  • CLA kullan! carnitinden daha etkili nanobix kullanma kullanacaksan eğerki illa muschletech kullan x ile başlayadan var da

0|0
    0|0
    • O da mı yağ yakıcı peki?

• cla yeni çıktı türkiyeded e kullanılıor artık cla nereye etkin çalışma yaparsan orayı eritir boşa kürek çekme

• Teşekkür ederim.

• kullanma bnce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...