Sadece ön iki dişin uzun olması. Ortodontiste gitsem mi sizce?

benim iki ön dişim uzn sadece.ağzım kapalıyken ön dişlerimin uzun olduğu belli olmuyor.yani yüzüm gayet normal ve tatlı diyorlar.ama güldüğümde ve konuştuğumda bu iki ön dişim belli oluyor sizce ortodontiste gitsem mi lütfen bir cevap yazın...

0|1
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yani doktora gidersen emin ol burdakinden daha çok bilgi alırsın..

0|0
    0|0
    • hm saol gitcem zaten de bir de şöyle insanların genel bir bakışına bakim dedim ...

• HAKLISIN...

• Sağolasın :)

Erkekler Ne Diyor 9

• içine sinmiyosa git... sürekli aklında bu soruyla yaşamaktansa... he olbilir cidden de insanların dediği gibi ayrıbi hava katıyo sempatk gösteriyo olabilir seni.. ama eğerki dişlerini törpülettirdikten sonra daha iyi olucaklarına inanıyosan hiç düşünme de önemseme de milletin ne dediğini

0|0
    0|0
  • yoo bence gayet güzel bi ara şu ititna ile tavşan diş modasına uyanlar vardı şahsen beni severim en azından şu yönden bak diger insanlardan farklıyım ve beni böyle seviyorlar bende herhangi bişey yapma böyle iyi olduguna eminim :) ama tabi seçim senin gidip kısaltabilirsin ama bu durumdan çok rahatsız olcan dişerin sızlıycak agrıycak vs :)

0|0
    0|0
  • benimde on iki dişim onde azımı kapatırken rahatsız oluyorum napmam lazım doktora gorundum dedi dilinle on iki dişlerini one dogru it diyo bence dogrumu ya da dişlerimin uzun oldugu için kestirmemmi lazım nolur cevap verin cevaplarınızı bekliyorum ! ?

0|0
    0|0
  • belki sana ayrı bir hava katıyordur

0|0
    0|0
    • etrafımdakiler de öyle dio ama beni kırmamak için mi yoksa gerçekten öyle olduğu için mi diolar şüpheye düşüyorum bazen...

• Tavşan dişe diyoruz aynısı bende de var böyle yaşamaya alış bence ortodontiste gitme boşver ben halimden mutluyum :D

0|0
    0|0
  • ona ön iki diş uzunluğu değil tavşan diş deniyor :) küçültebilirsin ama doktor kontrolünde yapılırsa iyi olur dişe olması gerekenden farklı bir şekil verip dilini kopartabilirsin.

0|0
    0|0
  • insanın en güzel yanı doğal olması bence sana çok yakışıyordur

0|0
    0|0
  • önemli olan senin ne düşündüğün bence rahatsızsan git derim

0|0
    0|0
    • ya ben seviyorum da bence önemli olan dışardan bakan insanın nasıl düşündüğü.

• Bendede öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bildiğim kadarıyla yalnızca ön dişlerin düzeltilmesi için tel tedavisine gerek yok.Dişlere yapıştırılan ince parçalarla kısa sürede uygulanan bir işlem var. Lamine veneer diyorlar sanırım ismine. Hem daha ucuz daha çabuk. Tabi en doğru karar için diş hekimine görünmen gerekir. Dentaydın Diş Hastanesinde SGK anlaşması var. Muayene fiyatları çok uygun. Hocaları da çok iyi diye duydum. Bi görün derim.

0|0
    0|0
  • O iki diş törpülenip diğerleriyle aynı boya getirilir ama güzel bir ayrıntı bence olduğu gibi kalsın

0|0
    0|0
  • Rahatsız oluyosan git

0|0
    0|0
  • cok sorun degıl bence ama cok rahatsız oluyorsan torpulerler dısını :)

0|1
    0|0
    • oh ne rahat da sölüo törpülerler dişini:)

• bana yaptı cunku canım bırı dıgerınden uzundu ama ıcı garıp oluyo ınsanın gıcır gıcır falan ıy kotu oldum :)

• aslında resım yollarsan rahat yorum yapabılırım

• Sakın törpületmek gibi bir hata yapma.Benim de ön 2diş diğerlerinden biraz daha uzundu törpülettim ve sonraki sene moda oldu millet özel yaptırırken ben pişmanlık yaşıyordum :(

0|0
    0|0
    • peki bu törpületme nasıl oluyr Nilca

• tamam saol kardeşim..:)

• rica ederim :)

• Dişlek denir böylelerine.. Çok çirkin gözüküolar bence hele ağız açık dolaşanları yok mu salak gibi görünüolar.

0|0
    0|1
    • maşallah jekide iyi yardımcı oldun:)

• yok benim ağzım hp açık değil:)işte güldüğüm zamanlarda iki ön dişimin uzun olduğu çıkıyo ortaya:) öyle yani

• Bildiğim kadarıyla yalnızca ön dişlerin düzeltilmesi için tel tedavisine gerek yok.Dişlere yapıştırılan ince parçalarla kısa sürede uygulanan bir işlem var. Lamine veneer diyorlar sanırım ismine. Hem daha ucuz daha çabuk. Tabi en doğru karar için diş hekimine görünmen gerekir. Dentaydın Diş Hastanesinde SGK anlaşması var. Muayene fiyatları çok uygun. Hocaları da çok iyi diye duydum. Bi görün derim.

• nassın tavşan kardeş. gitme bence.

0|0
    0|0
  • git

0|0
    0|0
Yükleniyor...