Duzenli fitness salonundayim.. Karnim cok yaniyor neden?

Mekik cekiyorum cekerken birsey yok ama ertesi gün veya o aksam karnim yaniyor resmen. Bu nrden oluyor acaba?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• yağların eriğidinden dolayı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yağ erimesi ve nefes alısverısını ayarlamayamadıgından.

0|0
    0|0
  • Mekiği karnına ağrı girinceye kadar sert yapıyorsan hem vücuduna yazık hemde zamanına..
    Hanging leg raise hareketini dene güzelim.. Mekikle filan uğraşma

0|0
    0|0
    • Programda var mekik 5 set

• Cok tesekkurler

• Birşey değil bir de en iyi cevap olsa xper kazanayım

• vucutta gelişme oldugun habercisi ancak agırlık çalışmayıp sade kardıyo yaparsan sonra vucut daah çok sarkar haberin olsun

0|0
    0|0
    • Agirlikta çalışıyorum haftada 2 gun cardio. Ama hergün salondan cikmadan oncre mekik var

• Sen baya fikir degistiriyormussun. Zevkler iste ya..

• hayat sıkıcı heyecan lazım bungee Jumping deniyecektim tam atlarken vazgeçtim got korkusu işte yemeyince yemiyoo

• karın kaslarını çok çalıştırıyosundur ve protein'i yeteri kadar almıyosundur bende 2 yıldır body çalıştığım için biliyorum.

0|0
    0|0
  • Karın yağları eriğidinden dolayı karnında yanmalar olur. Karın kasların sıklaştıkca o ağrı gider

0|0
    0|0
  • Hamlık

0|0
    0|0
    • Muhtemelen karnimi sıkıyorum ama yaparken. Boyun ağrısı bayağı var

• Önemli değil. Her sorunu danış hocalara onun için para alıyorlar :D

• Cok ukala ya hoca kendini beğenmiş

• eriyo işte

0|0
    0|0
  • demekki benden iyi kas yapıyorsun :)

0|0
    0|0
  • Bence normal

0|0
    0|0
  • Yanlış yapiosundur ilk başta bir kaç gün olur ama sonrasında vücut alisir acı vermemeli

0|0
    0|0
    • Yanlış yapsa karnı yanmazdı doğru yapıyor ama ham olduğundan dolayı çok zorluyorsa bide böyle olur mekikleri yanlış çekenler genellikle boyunda güç alırlar boyun ağrısı olur öyle yapmayın karnınızı sıkın

• Teşekkür ederim ege. Aynen boyun ağrısı var yaklaşık 3 haftadir salondayim.

• Kilo kaç? Buradan yazmak istemiyorsan mesaj at.

0|0
    0|0
    • Ağrılarının olması normal. Kaslarını biraz zorladığın için halk dilinde hamlama olarak adlandırılan ağrılar olur ve belli bir zaman sonra geçer. Spor yaparken fazla zorlama kendini. Bir de sporu bıraktıktan sonra beslenmene dikkat et yoksa verdiğin kiloların fazlasını alırsın. Kendimden biliyorum, zayıfladık ama :)

• Teşekkür ederim :))

• Önemli değil :)

• fazla yüklenme mekiğe

0|0
    0|0
  • Yediklerine içtiklerine dikkat et kuzum :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kaslarını çalıstırdıgın içindir.. cok fazla yanma oldugunda dinlen acele etme.. bndede oluyordu

0|0
    0|0
Yükleniyor...