Zumba ile göbek yanları gider mi ve göbek sıkılaşır mı?

Aranızda zumba yapan oldu mu ya da var mı?
Yarından itibaren haftada 3 kere zumbaya gitmeyi düşünüyorum.. kilo verdirdiğini biliyorum fakat benim için daha çok önemli olan gobeği sıkılaştırıp sıkılaştırmadığı. Bir de göbekte ki yağları eritir mi?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Zumba daha çok aerobik egzersize girer. Tam anlamıyla sağlıklı, kalıcı kilo vermek ve sıkı olmak için anaerobik egzersiz de yapmanızı öneririm. Bu şekilde kas yağ oranınızı olumlu anlamda değiştirerek kilo vermek ve bunu korumak mümkün olur.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
    • Cevabiniz icin tesekkurler. Yurtdisindayim. Spor hakkinda bilginiz varsa bir sorum olacak. Vucut her ne olursa olsun duzelir mi? Yani ne kadar kotu olursa olur deri kaysa bile?

• Olabilir. Cunku saglikli beslenme programim yoktu. Antremana uygun beslenme programini diyetisyenler yapabiliyor degil mi? Yani en azindan fikirleri vardir heralde..

• Özel olarak uzmanlığı yoksa sporcu beslenmesinden diyetisyenler pek anlamaz. Hocanızla konuşun bence ya da arzu ederseniz anlaşmalı olduğum salonda özel ders/danışmanlık hizmeti verebilirim.

Erkekler Ne Diyor 2

• Lisedeyken sınıftaki kızlar akıllı tahtada çalıyorlardı bende oynadım bikere hoş aslında yani oynayan kizlar baya faydasini görmüş görünüyor lardi

0|0
    0|0
  • yağları eritebilirsin çok etkili bir yöntemdir hatta yag eritmek için, ama sıkılaştırmak için bol mekik çekmelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...