Size gore vucut gelistirme ne demektir?

Evet sizce anlami nedir?
Benimvicin adi okundugunda bile cok sey cagristiriyor.. En iyi profesyonel vucut gelistiriciler anlar.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Süper soru :=)
    Ben vücut geliştirmeyi sadece hacim arttırmak için yapılan çalışmalar olarak değil, kuvvet, güç, esneklik vb. yani her anlamda vücudu geliştirmek için yapılan çalışmaların toplandığı "genel bir başlık" olarak görüyorum.
    Bu yüzden adına fitness da deseler başka birşey de deseler bence hepsi "vücudu geliştirme" sayılmalı ve bu başlık altında olmalı.
    Kaldı ki orta ve ileri seviye programlarda yukarıda saydığım diğer özelliklerinizi geliştirmeden ya da tam tersi, hacmizi arttırmadan diğerlerini geliştirebilmek bir noktadan sonra mümkün olmuyor.
    Soru için tekrar teşekkür ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vücut geliştirme emekve sabır isteyen bişeydir bunu çok isteyen insanların yıllarını vermesidir. Ama şimdi vücut geliştirme her adımda ben vücut geliştiriyorum benin kaslarım var diyenlere kalmış bişeydir sabredemeyip 2-3ayda gelişmek istemektir.

0|0
    0|0
  • Bazıları emekle bazıları protein tozuyla kolay kaçmak ister.. Hem erkek hem bayan için gereklidir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • protein tozu kas yapmaz. Kolay yoldan vücut geliştirmek ve hiç uğraşmamak için steroid kullanılır...

• -_- bu konuda çok bilgili değilim zaten

Erkekler Ne Diyor 3

• bana göre iyi bişey değil ben gittim 1 ay çok hızlı şişiyorsun ama bırakınca kötü yağ torbası oluyorsun hemen ben 1 ay gittim ve bırakalı 5-6 ay oldu hala yağ torbası gibi kollarım kötü yanları iyi yanlarından çok

0|0
    0|0
    • Ben oldu 2 senedir yapiyorum.. Eger azmin yoksa hic baslamicaksin vucut gelistirme her babayigidin harci degildir

• ben pek bir emek vermedim 1 ayda şiştim hiçbirşey kullanmadan yıllardır yapıyormuş gibi oldum zaten benim doğuştan şeklim vardı yani görenler vucutmu yapıyorsun diyolardı ama ben başlayınca acayip değiştim bıraktım hemen onlarda yağ oldu sana kolay gelsin kolay değil dediğin gibide her babayiğidin harcı değil

• dayanıklılık , inat , cesaret , güç demektir benim için

0|0
    0|0
  • her babayiğidin harcı değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...