Bu bölgeler icin ne tür egzersizler yapılmalı?

Vücudumuzun üst bölgesi yani bel, göbek,sırt ve kollardan kilo vermek icin ne tür egzersizler yapılmalı bilgisi olan var mı?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• bölgesel zayıflanmaz. şu iki husus karıştırılıyor bize. bölgesel kas yapmak ile bölgesel zayıflamak. bölgesel kas yapabilirsiniz ama bölgesel zayıflayamazsınız. neyse ben fazla laf kalabalıklığı yapmadan sizi işin uzmanına yönlendireyim. Kaan berberoğlu kendine bloog kurdu. kaan berberoğlu ise eski milli yüzücümüzdür (altın madalyası vardır) bu konuda çok yetkindir. onun bloogunu takip ediniz.

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sen bir spor salonuna git 3 makina var onlar yeter sana sonuncunun tam ismini bilmesemde bisiklet, koşu bandı ve kürek çekme gibi bişi işe yarar...

0|0
    0|0
  • her yeri saymışsıjn zaten spor yap en azından yağ olarak durmaz:))erkeklere hava atarsın benim kadar kasınız yok diye:)

0|0
    0|0
  • Sümürge sapını al omuzuna koy oturur pozisyonda kalçayi kıbırdatmadan 90 derecelik acilar ile bi sağa bi sola dön.. 15dk boyunca bunu hergün yap.. Yan Göbek yağlarını eritir..

0|0
    0|0
  • Barfiks çeker vaziyette (barfiks çekmeyeceksin) bir yerde asılı kal ve ardından bacaklarını kırmadan yukarı kaldır ve indir... Kaldırırken nefes ver indirirken al...

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• Rica ederim ama anlatımda biraz eksiklik oldu. Bacaklarını kırma dedim ama hafif kırılma olabilir yani...

• Sadece istediğin bölgeden kilo vermen imkansız. Genel olarak kilo verirsin. Artık o vücudunun dengesine kalmış bişey.

0|0
    0|0
  • Bir kız aşırı şişman değilse kilo vermemelidir. Benim şahsi fikrim sıkılaştırsın platesle. Kolların sarkmasın.Göbeğin olmasın. Aksi taktirde kilo verirsen göğüslerin sarkak ver bacaklarında çatlaklar oluşur :/

0|0
    0|0
    • balon gibi olmaktansa sarkmalar ve çatlakların olmasını tercih ederim :S

• 75 kiloyum en az 15 kilo vermem lazım

• Haklısın

• spor salonuna gitmeyi dene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mekik , kardio , uzay

0|0
    0|0
  • kollarını cevırmen gerekır bıde ender sarcın bır lınkını yollayım sana cok ıyı gelıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...