Spora gidiyorum ama tam hocanın dediklerini yapamıyorum ne yapabilirim?

1 hafta önce spora başladım biraz kiloluyum kilo vermek için başladım spora. Hoca 30 dakika tempolu yürütüyor koşu bandında ama arada 9 hıza alın koşun diyor ben alıyorum en fazla 3 dk dayanabiliyorum sonra tekrar koşamıyorum bisiklette de çeviremiyorum bacaklarımın gücü yetmiyor bacaklarım yorulduğu için koşamıyorum ve bisiklette de pedal çeviremiyorum

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Koşma sende yürü bol bol. 5-6 arası yürü o da yetecektir. Hem daha yeni başlamışsın, hemen nerde öyle saatte 9la koşmak?

0|1
    0|0
    • Hoca azda olsa 5 dakika koşun sonra yürüyüş alın diyor sonra tekrar alın diyor ama ben 2. ye koşuya aldım mı koşamıyorum hoca böyle diyor

Kızlar Ne Diyor 2

• İstersen her şeyi yaparsın, yeter ki kararlı ol. Bir gün yapamazsın, iki gün yapamazsın, üçüncü gün yavaş yavaş alışırsın. Senden istenen bunu yapabilmen değil, bunu yapabilmeye çalışman. Ümütsizliğe kapılma. Senin hayatın, istediğin gibi yaşa. Bol şans :)

0|1
    0|0
  • bence kendine güvenmiyosun istersen yaparsın :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hocana yapamadığını izah et programındaki hareketlerin setlerini ve turlarını biraz daha aşağı çeker. Belli bir ay sonra tekrar aynı seviyeye çıkarır.

0|1
    0|0
  • Hiit cardio Öneririm. Koşu bandında yapabilirsiniz 3 dk normal yürüyüp 1 Dk max hıznıza çıkın sonra 2 dk normal tekrar 1dk max hız bu şekilde devam edebilirsiniz

0|1
    0|0
  • Yavaş yavaş kondüsyon kazanarak yaparsın, yapabildiğin kadarını yap şimdilik

0|1
    0|0
  • normal yolla koşu bandında kilo vermek çok zorlaştırır.!

Yağ yakıcı hap almadan bir yere varamazsın

0|1
    0|0
Yükleniyor...