Hobi edinmek için Dağ bisikleti mi yoksa Yol bisikleti mi?

arkadaşlar bisikleti kendime hobi edineceğim. çıktımmı 50 60 km yapmayı düşünüyorum gun ıcerısınde. Bütün ekipmanlarınıda alacağım (eldiven forma gözlük kask vs) ekipmanlar ıcın sadece bısıklete bütçem sız deyın 750 ben dıyeyım 1000 yanı kalıtelı olur 600de olur çok pahalı olmadıkça tercıhım. ben sımdı yol bısıkletı mı almaylıyım yoksa dağ bısıkletı mı benı aydınlatırmısınız arkadaşlar?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Düz yolda sürmekten bir süre sonra sıkılır insan, dağ bisikleti al şehiriçi kalın lastik olduğu için biraz yorabilir ama en azından her yerde kullanırsın.

0|0
    0|0
    • bende bu açıdan bakıyorum mesela evımızden 20 km uzaklıkta cok güzel köyler var oraları gezmek görmek muhteşem e bıyere gıdılecekse arada oralarada gıdılebılır tek düşüncem o

• Kron XC modellerine bakabilirsin dağ bisikletlerinde. Bende Kron XC 150 V var memnunum. Eksi olarak normal yolda daha fazla yorar, daha yavaş olur sonuçta tekerlek farklı, dişliler farklı.

• usta sanırım alacağım bısıkletı buldum carraro force 520

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Kron dağ bisikletim var ve sana da kesinlikle öneririm. Hem dayanıklı hem güzel hem şehir içi hem arazi

0|0
    0|0
  • dağ bayır çıkmayacaksan toprakta sürmeyeceksen yol bisikleti al lastıkleri fazla kalın olmayanlardan

0|0
    0|0
  • yol bisikleti

0|0
    0|0
    • neye gore bu secımı yaptınız

• dağ bisikleti ile 60km yolu nasıl yapcan? evereste mi tırmancan?

• dağa çıkmak degıl amacım uc arkadaş onların bısıkletlerı hazır benımkı eksık mesela aksamları çıkıp evden 15 20 km uzaktakı yerlere gıdıp dönmek

• kardesım butcen ne kadar acaba?

0|0
    0|0
    • yukarıda belırtmıstım ama 500 1000 tl arası dıyelım

• dostum bana oyle bı bısıklet lazım degıl mosso önerdıler ona bakıyorum bır haftadır

• ustam begenmedıgın bısıklet 100 km yı rahat goruyo :) arazıde olan performansını saymıyorum bıle

Yükleniyor...