Vücut sıkılaştırma hakkında bilgisi olan?

1,65 boy 49 kiloyum aslında zayıf görünüyorum ama. ama üst bacak bölgem bana biraz kalın geliyor. sıkılaştırmak ve inceltmek için evde hangi spor hareketlerini yapabilirim.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• spor salonlarında body yapabilirsin, pilates topları çok işine yarayabilir... bunun dışında bol bol protein ve karbonhidrat ikilisiyle beslen, karbonhidrat enerji ihtiyacını karşılarken protein de hücrelerine canlılık kazandırır... Bol bol su içeren şeftali, üzüm, kavun ve karpuz tüket malum yaz meyveleri :)

Eve bisiklet alabilirsin, veya mekik aletleri satılıyor onlardan alabilirsin... günde 10-15 tane mekik çeksen şimdilik sana yeter ama zaman geçtikçe sayıyı daha da arttırmalısın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sıkılaştırmak için sadece hareket olmaz. 1. 2,5 - 3 Lt su içeceksin günde NEDEN; Vücut su tuttuğu zaman yağ tabakası gibi duruyor.

2 : Kaslarını çalıştırman lazım sıkı olmayan kaslar fazla esnek olduğu için aynı görüntüyü sunur.
    Bir çok hareket ve öneri var araştırma yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • at cebe gezidr bu ne lan

0|0
    1|0
  • spor yap diyet yap yap işte bişiler

0|0
    0|0
    • diyetlik bir durumum yok gayet zayıfım zaten

• napıcan koşucan işte

0|0
    0|0
  • birazda sıkılaştırırsan gözden kaybolursun bence.

0|0
    0|0
    • sıkılaştırma diyorum zayıflamak istiyorum demiyorum ben

• genc ve fit yaz arama motoruna jhaftalik rv progtamlari var sitede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben spora gıdiyorum canım herseyını olcup sana ona gore program yapıyorlar:D:D

sorabılırım hangı hareketlerı yapabılırsın dıye istersne

0|0
    0|0
    • evet canım çok iyi olur. sadce üst bacak bölgesini sıkılaştırmak istiyorum.

• tamam bana mesaj yaz? oradan konusalım soruyum

Yükleniyor...