Kapat

"Emre Belözoğlu’na ırkçılıktan 2 ay 15 gün hapis cezası" ne düşünüyorsunuz?

"Fenrbahçe-Trabzonspor arasında 15 Nisan 2012'de oynanan maç sırasında Dider Zokora'ya ırkçı söylemde bulunduğu gerekçesiyle, hakkında 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan Emre Belözoğlu, 2 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme bilirkişi ve davetiye giderlerinin de Belözoğlu’nun ödemesine karar verdi... " Ne düşünüyorsunuz?

hurriyet. com. tr/spor/futbol/26630163. asp

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bence futboldan men edilmeli. Her maçta ana bacı küfür kavga. Herif maça değil ringe çıkıyor sanki

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Az bile iyi olmuş

0|0
    0|0
  • az bile böylelerine , beter olsun...

0|0
    0|0
  • ne demiş ki? ne ırkçı söylemi?
    demişse, çok yanlış bir şey tabi

0|0
    0|0
  • az bile !

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• cezayı hak etmişti ama avrupa bile hapis cezası vermiyorken bizim vermemiz düşündürücü

0|1
    0|0
  • bu bırsey degıl once gıtsın oldurdugu adamın aılesıne soz verdıgı evı alsın, bır gram adamlık yok o cocukta bır gram... azızın cocugu ne olacak!!

0|1
    0|0
    • kimi öldürmüş ki

• doğrudur bilmiyordum

• Fener düşmanlığı içine öyle işlemişki küfür etmeden duramıyorsun saha dışında hayırsever birinin hakkınada giriyorsun ne dim sana ALLAH islah etsin.

• olabilir mümkündür sonuçta

0|0
    0|0
  • Keşke Şunu Ülke'nin Geneline Yansıtsalar Başta CHP-MHP Gibi Irkçı'ları İçeri Girer Sonra'da Sokaktaki Faşistler..!

Ama Nerde, Ülke Faşizm Temelleri Üzerine Kurulmuş..!

0|1
    0|0
  • şimdi fenerliler savunur emreyi

0|0
    0|0
  • tescilli ırkçı oldu emre beleşoglu

0|0
    0|0
  • Cezasını Az Bile Buluyorum Şahsen

0|0
    0|0
  • az bile vermişler. tecavüzçüsü serbest bırakılan ülke için normal ama.

0|1
    0|0
  • cezayı haketti Fenerli olmama rağmen doğruya doğru.

0|0
    0|0
    • ALLAH ı kitabı bilen biri konuşsa demişsin güldüm buna sen benim ne kadar imanlı oldumu ya da olmadımı bilemezsin iman insanla ALLAH arasındadır merak etme yaptığı hataları biliyorum ancak kendinizde takımlarınızın hatasına bakın biraz gidin Fener otobüsünü taşlayın ağlamakla olmaz bu işler neyse seninle muhatap olmim haklısın küçük düşünen insanlarla işim olmaz zaten.

• Ham etmis.

0|0
    0|0
  • Beter olsun.

0|0
    0|0
  • helal olsun hakkettti bence

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey olamaz...

0|0
    0|0