Bir de bu ülkede oscar alacak oyuncular yetişmiyor derler ! Siz dünkü Hisseli harikalar kumpanyasını nasıl buldunuz?

Dünkü hisseli harikalar kumpasını nasıl buldunuz Allah için seneryo kiminse büyük bir ihtimalle Ünal Aysalın olabilir (çünkü ergen atamanda o kadar beyin yok) çok akıllı bir plan yapmış.

Kulubün battığını amatör branşlarda oyunculara para veremediğini ve bu şubelerde yatırımı keseceklerini hatta genç takımlarla sahaya çıkacaklarını o kadar güzel kapatmışlar ki şu an gs taraftarının gözünde kahraman oldular gerçekten bravo
Ama benim arkadaşlarım ve sosoyal medya da gördüğüm kadarıyla gerçek gs taraftarları bunu yememiş isyan ediyorlar, bazıları ezeli rakibiyle maç yapmaya korkan bir yönetim istemiyoruz diye grup açmaya karar vermişler

He buna karşı çıkacak arkadaşlar olacaktır onlara da bir soru sorayım sizce Avrupada şampiyonlar ligini ayrıca lig şampiyonluğunu hemde ezeli rakibi yenerek kazanan bir takımın kaptanı neden daha kupanın sevincini bile yaşamadan ligi aldıktan 3 gün sonra takımdan ayrılır?

Işıl alben neden kaçtı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• biri can güvenliği mi dedi?
    http://i.hizliresim.com/0V3o2L.jpg

0|1
    0|0
    • hisseli harikalar kumpanyası açıyor perdesini

olay şu adam can güvenliğim yok diyor ama 6. maçta otobüsü taşlanan Fenerbahçe oluyor gerçekten çok ilginç bir kafa yapıları var bence seve seve çıkacaklar maça sadece akıl dağıtrmaya çalışıyorlar inş bizimkiler maç yok diye rehavete kapılmaz

• o gelsin fenere intihar komandosu olur onun olduğu maça bomba ile girer ona sarılır patlatırım

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• çok güzel bir tespit arkadaşım seni ayağa kalkıp yürekten alkışlıyorum

0|0
    0|0
    • Keşke herkes farkına varsa

• ben GS li değilim fanatik fenerliyim ,,, ancak ,, gs siz bir mücadele ,, yemekte tadı tuzun olmadığı bir şeye benziyor ,, yazık ediliyor böyle bir çınara ,,, iş adamları nerde? nerde o okuldan mezun olan kodomanlar ,, el atsalar ya

• Aslında sorunu çözmek o kadar kolay ki kuluplerimizi parası olan insanlar değil spor bilgisi olan spordan yetişmiş insanlar yönetmeli kuluplerimizin gelirleri çok fazla ama bunu kullanacak akıllı yönetimler yok sırf parası var diye başkan olan insanların yönetildiği kuluplerin sonları hep aynı oluyor Aziz yıldırımın Fenerbahçesi, Yıldırım demirörenin Beşiktaşı ve Bundan sonra konuşulacak olan Ünal aysalın Galatasarayı

• Futbolda bile bazılarının parasını veremiyorlar sen bırak basketi vergi borcunu yine ödemeden kurtardılar paçayı ne güzel valla.

0|0
    0|0
    • bir şey söyleyim mi sana perşembe günü maça seve seve çıkacaklar şimdiden yazıyorum hatta açıklamada perşembe sabahı yapılacak oyuncularımız oynamak ve sahada cevap vermek istiyor onların isteiği ile oynama kararı aldık gibi bir açıklama yapacaklar iyi izle ve bunlar olduğunda aklına getir yazdıklarımı

• iyide zaten belli olan birşey çıkıcaklar tabikide çıkmasalar bile maddi sıkıntıları Fenerbahçe ye meal etmeye çalışıcaklar kimse oyuna gelmez. ağlıcaklarsa oynamayalım.

• Sen ne zaman futboldan bahsetsen kendimi müthiş ezik hissediyorum..

0|0
    0|0
    • estf aslında spor bolümünde ama konu sporla alakası yok becereksiz yönetimlerin sonucu bu bunu yanlızca gs bağlamakta yanlış ama konu şu an bu olduğu için böyle yazdım yönetilemediğimizi en az benim kadar biliyorsunudur

• Bürokrasi çöktü:)))

Yükleniyor...