Galatasaray Fenerbahçe Ülker Arenaya gitmemekte Haklı mı sizce?

Sporumuzun iki güzide ekibinin bulunduğu durum ortada bir tarafta onur mücadelesi bir tarafta ise yasal yollardan şike yaptığı kanıtlanmış bir takım ve federasyonu korku hile ve para ile elinde tutmasının yarattığı kaos hakkında ne diyorsunuz

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki haklı çünkü ülker arenada yaşananlar abdi ipekçide yaşananlardan daha büyüktü

abdi ipekçide ne oldu sahaya madde atıldı diye kapatıldı
    ülker arenada ne oldu oyuncuların kulübesini dağıttılar ve galatasaray yönetimine ağır sözler edildi 40 bin tl para cezası verdiler sizce bunda adalet var mı

galatasaray büyük kulüp olduğunu gösterecek ve seyircisiz ceza verilene kadar gitmeyecektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Tek taraflı bir yorum yapmışsınız. Galatasarayı haklı çıkarmaya çalışan tanımlamalarınızla tarafsız ve nesnel bir yaklaşımdan çok uzak kalmışsınız.

"Bir tarafta tarafta onur mücadelesi, bir tarafta ise suçlu" diyerek olayı yanlış betimliyorsunuz.

Fenerbahçe Spor Kulübü de Galatasaray için bir ton laf söylüyor. Onlar da kendilerince haklılar.

Sorunları çözmek yerine karşı tarafı suçlayıcı ve kendi takımınıza paye çıkartmaya çalışan tavrınızdan vazgeçmediğiniz müddetçe bu düzen değişmez.
    Tarafsız, akılcı ve mantıklı olmak hepimizin sorumluluğu.

Bizler önce sporsever sonra takım taraftarı olabildiğimiz gün bu sorunlar biter.

Her iki takımında suçlu olduğu bu düzendeki kayıkçı kavgasına benim karnım tok. Galatasaray'ın kararının kesinlikle yanlış olduğunu ama Fenerbahçe'nin de tıpkı Galatasaray gibi suçlu olduğuna inanıyorum. Fakat en büyük suçlu sistemi yaratan Federasyon ve bunlara prim veren sizin gibi taraftarlar.

0|1
    0|0
  • basketbolun da içine ettiler aferin

0|1
    0|0
  • Bunun Türk dilinde ki karşılığı sözlük anlamı korkaklıktır başka açıklaması yok

0|2
    0|0
  • Ulen soruda bile tarafsızlık yok =)

Ünal aysal mı onurlu Allah'ını seversen.. Anca Aziz Yıldırım gibi ortamı gersin dursun.. Aysal ile yıldırım arasında gözümde en ufak bir fark yok ikiside aynı götün boku..

0|0
    0|0
  • haklı değil bence hayır

0|0
    0|0
  • Takım otobüsünü taşlayan futbolculara rakı şişesi atan u15 fenerbaçe futbolcularına saldıran adamlara bak can güvenliği diyor bıraksınlar bu işleri

0|1
    0|0
  • galatasaray basketbolu boşuna masraf ölü yatıeim gibi görüyor basketbol ekibini küçülrup geri plana aticaklar bundan sonraki süreçte. Bu işin miladıda fener maçıydı onların yüzünden deyip kendi suçlarını fenere bagliycaklar. Ünal yasal ticarethane işletir gibi

0|0
    0|0
  • ben beşiktaşlı olarak gs yi çok haklı buluyorum masa başında dönen türkiye sportif aktiviteleri de kınıyorum

0|1
    0|0
  • en iyi fenevli ölü fenevli kardeşim fenevli onu bile sevmiyorum HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK GALATASARAY

0|0
    0|1
  • kimse orada galatasaraylı oyuncuların can güvenliği için garanti veremez. düşünsene galatasarayın şampiyon olduğunu.. o kadar insanın sahaya inmesi

0|0
    0|0
  • Koskoca galatasaray'ın tarihi ile oynuyor ünal aysal. bir fenerli olarak ünal aysalı kınıyorum. Her ne olursa olsun maça çıkmalıydı

0|1
    0|0
  • Onur gurur bize kar kalacak şerefsizlik akan kupa onlara olsun

0|0
    0|0
  • Korkaklığın bu kadarı diyorum ben.

0|0
    0|0
  • Gururumuzla gitmedik.

0|0
    0|0
  • bence haklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hakli veya haksiz kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • bizim fenerasyon varken hiç bişe oynanmaya gelmez ki zaten şampiyon belli

0|0
    0|0
  • Bir fenerbahçeli olarak haklılar evet ama bunu çekilerek değil sahada göstermeleri gerekti

0|0
    0|0
    • şampiyon olsaydı galatasaray ne olacaktı oradan oyuncular sağ çıkabilcekler miydi. çekilmelerinin nedeni bu

Yükleniyor...