Galatasaray'ın aldığı kararı nasıl karşılıyorsunuz?

öncelikle şunu belirteyim ben tamamen doğru olduğunu düşünüyorum ve hatta helal olsun diyorum. Seri 2-2'ye gelince Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamalar aleni bellidir ve bizim Galatasaray olarak 6. maç ceza almamızda son derece normaldir ama Fenerbahçe Ülker'e de serinin 5. maçında yaşananlar nedeniyle ceza verilmeliydi onu geçtim Recep Ankaralı denen hakemi maça atamak ayrı bir fiyaskodur... sizin düşünceleriniz neler arkadaşlar?

Güncellemeler:
soru sporla alakalı ya kimse cevap vermez sapıklıkla alakalı olsaydı herkes atlardı..

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• o adamın sıke davasında tapelerı var fenerle ortaklıgından.. o adamın hakem kalması bıle fıyaskodur, acıkcası sahaya cıkmama ısı bana ters gelıyor adım gıbı emınım yenecektık onları helekı boylesı motıvasyonla.. bılıyoruz federasyon kımın ellerınde, ama ust uste koyup yenecektık... o adam turk fuutbolundan arındırılmadıkca turk sporu bır adım yol katedemez, takımın kararına saygı duyacagız yapacak bır sey yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Isin icinde haksizlik oldugu bas baya irtada. gercekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sana tek soru Recep ankaralı madem tapelerde ismi var madem şikeci olarak görüyorsunuz peki neden 2. maça atanmadan önce bunları dile getirmediniz? şimdi mi aklınıza geldi? Bunun tek karşılığı var korkaklıktır. Biz yıllardır Trabzona giderken neler yaşıyoruz son maçta sahaya bir beni atmadılar ama biz herşeye rağmen gidip topumuzu oynuyoruz korkaklık yapabiliriz can güvenliğimiz yok diyebiliriz ama bize yakışmaz koskoca bir kulube can güvenliğim yok diye maça çıkamamak yakışmaz haa siz korkaklığı yakıştırıyorsanız diyecek lafım yok ama sanmıyorum sizinde bunu sindirebildiğinizi en azından öyle umuyorum

0|0
    0|0
    • ikinci maçtan önce de itiraz oldu arkadaşım biraz araştır ondan sonra yorum yap boş boş konuşma klasik fenerli yorumu yapma 5. maçta yaşanan olayları herkes gördü az objektif ol dicem ama sizde o olay yok...

• arkadaşım salak mısın? Kadın basketbolunda da itiraz ettik bu hakeme Trabzon maçında bize şunlar oldu diyorsun peki sonucunda noldu Trabzon 3-0 hükmen mağlup sayıldı? kafan mı güzel senin lan sahanızda çakıp çakıp kupa alıyoruz hala akıllanmıyorsunuz ya.

• Can güvenliğimiz yok demişler ama takım otobüsünün camları kırılan takım Fenerbahçe bune perhiz bu ne lahana turşusu? her türlü batıyorsunuz zeytinyağı gibi üste çıkmakta üstünüze yok

• koca koca insanların tükürdüğünü yalamalarını görmek istemem

0|0
    0|0
  • Gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY ben bir fanatik CİMBOM'lu olarak fbyi eze eze kupayı almak isterim maça çıkıp herkese karşı savaşmak isterim ancak kalem yanlışın eline geçince ne olacağı az çok belli bence doğru bir karar tebrikler.

1|0
    0|0
    • aynen öyle Recep Ankaralı'yı maça atamak nedir acaba böyle saçma olaylar olduğu sürece mücadelenin bir anlamı yok...

• Sadece o olsa çekilmezdik işin içinde büyük haksızlık var.

• Kaçınılmazsa zevk almayı bilecekler :D

0|0
    0|0
  • dik duruş sergiledi galatasaray. başkaları gibi koftiden, ligden çekiliriz, kupa finaline genç takımla çıkarız, cas'a gideriz deyip blöf yapmadı... kararlı ve dik bir duruşla kirli oyunun parçası olmuyoruz dediler...
    helal olsun...

1|0
    0|0
Yükleniyor...