Yabancı kızların çekiciliği üzerine ne düşünüyorsunuz?

Sorun şu ki buradaki kızlar kendilerini bir petrol kralının kızı zannediyor veya biz ve benim gbiile onlardan yüz bulamadığımız içinmi veya fazla şey istedğiniz içinmidir buradaki kızlar bana hiç cazip gelmiyor bazıları hariç tabi onlarında belli erkek arkadaşları var

• Güzeller çekiciler doğruya doğru
    27% (4)100% (5)45% (9)Oy Ver
  • İtiraf edeyim onları kıskanıyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sizlerin abazalığından başka birşey değil
    53% (8)0% (0)40% (8)Oy Ver
  • Düşünmüyorum
    7% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Kararsızım
    13% (2)0% (0)10% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• valla bn bi kız olarak sna çok hak veriorm arkadaşm:D mis gbi sarışın mavi gözlü uzun boylu taş kızlar varken bn erkek olsam bze bakmazdm:D

0|1
    0|0
    • bu kesinlikle erkek profili %100 eminim

• nan oglum kimi kandırıyon bir türk kızı ölsede öyle demez

• ama kızım yapcak bişi yok inanıp inanmamakta özgürsün:) belki kenedene güvenin çok fazla olablr veya güzel bi kız olablrsn ama genelimize baktğmda o kdr mükemmel bi güzellik göremiorum:)

• su bir gercek ki, bir türk kizi yabanci kizlar gibi rahat ve oldugu gibi davrandiginda kasar damgasini yapistiriyorsunuz. ben de bu celiskiyi anlamiyorum. daha ne bok istediginizi kendiniz bile bilmiyorsunuz bence.

burada yapilan yorumlarin geneline bakildiginda bir cok erkek ''bir kiz kendini agirdan satmali'' diyor = petrol kralinin kiziymis gibi davranmali.

arz - talep.

4|0
    0|1
    • Benm daha hiçbir kızı tanımadan kaşar demişliğim yok .

• he ya bir cümlenin içinde sevişme sözcüğünü bile kursan

abi bundan iş çıkar verir diye neler yaparlar

• Evet normal bir türk kızı, yüz vermediğinde ya da herhangi bir durumda farketmiyor, hemen kaşar damgası yiyor. Yabancı kızlar türkiye de olsa, onları nasıl yaftalarlar merak ediyorum doğrusu.

• erkeklerin öküzlüğü diyorum

1|0
    0|3
  • bir türk kızından Reddedilmiş bir erkek daha

1|0
    0|4
  • bütün yabancı kızlar aynı değildir

0|0
    0|0
  • aynen bizim kızlardan da çok güzel olanlar vardır.ama geçen gün bir arkadaşıma bugün saçın çok güzel olmuş dedim hemen bir tarafları kalktı.eminim bunu yabancı bir güzele söyleseydim teşekkürler bugün sende çok güzelsin der geçerdi :D

0|0
    0|0
  • guzeller,çekıcıler,sempatıkler,kendıne guvenmekle kıbırı karıstırmıyorlar

0|1
    0|0
  • Kardeeş tutanmı vaar gidin yabancılara..Onlarda kucağını açmış sizi bekliyodur..

0|0
    0|1
  • Güzeller çekiciler doğruya doğru

0|0
    0|0
  • Hala uzun kollu takılıyorum.asa

0|0
    0|0
  • Hala uzun kollu takılıyorum.qw

0|0
    0|0
  • Çok çekiciyim ,maşallah:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yabanci kizlari seviyorum.tipsiz degilim ama fotojenikte degilim.tip olarak orta diyelim.ne zaman yerli bir kiza kamera acsam.bye bye diyorlar.yabancilar ise hi hi diyorlar.

0|2
    0|0
  • yabancı kızlarda her zaman bir özgüven var kendi ülkelerinde nasıl rahatsalar bizim ülkemizde de rahat insanlar olduklarını hissettiriyorlar yabancı kızlarının türk kızları arasındaki çekiciliğini sorarsanız yabancı derim yabancılarla ilk gün tanışmalardan sonra 2.gün sevişebiliyrsunuz ama türk kızlarında bu cesaret çok daha gerilerden geliyor çıktığın kızla 4 hafta olur 5 nerdeyse 1 ay veya 2 yıl yinede türk kızlarına dokunamazsınız öyle bir tılsımları var ki türküm ve türk kızlarını çözemedim bende mi anormallik yoksa türk kızlarında mı orasında hem şüphe.

0|1
    1|0
  • neden cekiciler? ozguven, tabularin azligi ve rahatlik. ayni baski altinda tut onlar da turk kadinlari gibi olur. kisaca turk erkegine bu turk kadini normal. ne umuyordunuz?

4|0
    0|1
    • buradaki kızlar bana hiç cazip gelmiyor bazıları hariç tabi onlarında belli erkek arkadaşları var

burasını anladınmı

• erkek arkadasi olmayip cekici ve duzgun olanlar da vardir :) iste bu kisim da genellemeye giren yer

• bazı kızları mükemmel türk olmayanları tabi :)))

0|0
    0|0
  • İtiraf edeyim onları kıskanıyorum

0|0
    0|0
  • ne deyım şimdi güzeller allah için dogru ama yurdum kızlarınıda bu kadar ezmeyın yaaa önemlı olan kalp guzellıgıdır bir ömur guzel yuze bakarak gecmez anlayıs sevgı saygı gerek haa çokda çirkin olmasın ama hos ve anlayıslı olsun öncelık turk olsun :)

0|0
    0|1
  • Dostum kaç yabancı kızla birlikte oldun da (gerçekte, rüyanda yada fantezilerinde değil) yabancıyla türk kızı arasında kıyaslama yapıyorsun? iki şey arasında karşılaştırma yapabilmeniz için o iki olguyu da denemeniz olması lazım.

yorum yapanların çoğu ya sagdan soldan duyma fikirlerle, ya gördükleriyle yada okuluna erasmusla gelmiş 1-2 ogrenci varsa, onları gozlemledigi kadar bilgi sahibi. Kaçı yabanncı bayanlarla birlikte oldu desen(cinsel anlamda değil, duygusal anlamda) elde var 1, bilemedin 2. Ayrıca sizlerin kıyaslama yapmanız için şöyle bir kaç yabancı bayanla birlikte olmanız üstüne bir kaç türk bayanla da birlikte olmuş olmanız lazım ki, kıyaslayın...

benim arkadasım var, sevgilisi rus. ya antalya da rus kızları gorcen abii, ya okkulda iki amerikalı var exchange le gelmişler, bla bla bla...

tatilde, orda burda iki tane yabancı gormuslerdir, 1-2 arkadasları varrdır gelip kıyaslama yaparlar. sanki 100 tane yabancı arkadasınız oldu da laf ediyosunuz türk kızlarına.

Evet benim oldu, ben master egitimimi yurt dısında yaptıgım ve 1.5 yıl çalıştıgım için biliyorum ama ben bile daha o kıyaslamayı yapamam, kaç tane ırk var, hangi ülkeye gidiceksin de adam akıllı tanıcaksın, sonra gelip türk kızıyla kıyaslıcaksın.. zor iş, uzuuuun. ömrünü sadece bu analize adaman ve üstüne gidip stratejik olarak bir kaç yıl sürekli farklı ülkelerde gözlem yapman, bir kaç ilişki yaşaman lazım.

Erkeklerimiz daha bu kadar abazan, asosyal, kibarlıkdan ve insan olmakdan nashibini almamısken, cok cok daha rahat yaşam tarzlarına sahip, daha sosyal ve özgüvenleri daha yüksek olan çoğu ülkenin bayanları sizi napsın.

Oyle iki içki ısmarlayıp o gece birlikte olup 1-2 hafta takılmaya insan tanıma denmiyor.

Bence öpünde başınıza koyun Türk kızlarını, sizler kim dogurdu? o begenmediginiz Türkler mi? kaçınız yabancı uyruklusunuz da laf ediyoorsunuz.

Buradaki kızlar bana cazip gelmiyor demiş, sanki burdaki kızlarda senin için ölüp bitiyorlarrdı,çok umurlarındaydın da çocuksu trrip yapıyorsun.

Erkekller dayanamaz, dogruları yediremez şikayet ederler şimdi peş peşe...

Kızlarımıza diyorlar kendilerini birşey sanıyorlar diye, e sizler yaptıgınız bu aşağılayıcı ve küçük görücü yorumlarınızla kendinizi birşey sanıyorsunuz asıl. Cepte para yok, kariyeri desen zaten yok, tip desen hadi süper, iki dakika konussan kurdugu cümlelerin kelime içerikleri 5 adetten fazla değil, kafası futbola, cinsellige, muzurluga basan boş yararsız tipler çoğu.

Ben sıkıldım arkaddaşım sürekli Türk kızlarını tam genelleme yaparak küçük görmenizden aşagılamanızdan. Bizlerin anneleri zamanında türk kızı değil miydi? bizi Türk aileler büyütmedi mi? bizlerin kardeşleri ablaları Türk kızı değil mi?

kendi özünü bu kadar aşağılayan tek toplum bizizdir.

3|0
    0|1
    • Bu kadar tepki göstermenin bi anlamı yok tirip falan atmadım yabancı kızlarıda yeteri kadar tanıyorum birlikte olduğum 1,2 bayanda var bazıları hariç dedim soruya bakabilirsin .

• Benim ayrıca belirtmem gerekiyor sanırım yoksa yarası olan olmayan herkes üzerine alıncak, Türk kadınlarına bu kadar tepki gosterenlere, begenmeyenlere tepkim. ben de mükemmeller demiyorum ama kimse mükemmel değil ki, erkeklerimiz cok mu kusursuz da en iyiyi en harika kadını haketsinler. kusursuz bayan diye birşey yoktur, kusursuz bakış açısı vardır.

Yükleniyor...