SPORDAN ANLAYAN ARKADAŞLARIN BAKMASI RİCA OLUNUR BU PROGRAM ZAYIFLAMAK İÇİN UYGUN MUDUR?

Spora yeni başlıycam sabahları kalkıp köpeğimle yürüycem ne kadar süreyle başlıyım ne kadar arttırarak yürüyeyim.
Sabahları kahvaltı yapmadan önce mi yoksa kahvaltı yaptıktan sonra mı yürüyüşe gideyim? saat kaç gibi gideyim sizce :)
ve özel bir program var elimde bu uygunmudur 30 kilo verdim vücudum çok sarktı çok yağlıyım yağ oranımı azaltmak ve sıkılaşmak istiyorum 10-15 kilo fazlam var
http://gencvefit.com/seviye-1

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Kahvaltıda önce 1 saat gibi yürüyebilirsin

0|0
    0|0
    • ilk gün için 1 saat temposuz yürüyüş mü?

• Aşırıdan kastın nedir? Bütün kıyafetler kıl tüy yani :D

• aynen ya :) avuç avuç tüy döküyor ne kadar tarasamda düzenli :( tabi bütün kıyafetlerde tüy onu gezdirirken belli şeyler giyiyorum :) öteki kıyafetlerim tüy olmasın diye :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Bunlar cevap verilecek basit sorular değil. Ağzı olan konuşuyor sonucta yanlış bir şey yapmamalısın vücut sarkmasının oluşması çok hızlı bir şekilde kilo vermendir deri bir süre sonra kendini toparlar bol bol su içmelisin. 2. Ağırlık antrenmanı yapmalısın bu süreci hızlandırır programa baktım basit ama etkili bir program uygulana bilir. . detaylı bilgi istersen mesaj at.

0|0
    0|0
    • Bir sürü sayfalar var bilgili kişiler var soruyorum ne yapcağımı felan söylemiyolar spor salonundaki hoca olsun çok saçma program veriyor ne yapacağımı şaşırdım illa büyük mevlada paralar verip bir yere mi gitmek lazım günde 2-3 litre su içiyorum

• Şimdi şöyle bir şey var. Bende beslenme koçluğundan para kazanıyorum ama elimden geldiğince de ufak tefek bilgiler sunuyorum, bu tür hocalar mevcut bilgi birikimi olup paylaşmak isteyen insan zaten belli olur. Dediğim gibi detaylı yardımcı olurum.

Yükleniyor...